Lebrons un Lenards organizēs īpašas nometnes savu komandu spēlētājiem

Kavai Lenards, Lebrons Džeimss, sportazinas.com
Kavai Lenards un Lebrons Džeimss | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Losandželosas “Lakers” superzvaigzne un Losandželosas “Clippers” jaunpienācējs organizēs nelielas nometnes savu klubu spēlētājiem, ziņo medija “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija.

Lebrons nometni organizēs septembrī Lasvegasā un tā risināsies īsi pirms kluba oficiālās treniņnometnes. Džeimss ļoti nopietni raugās uz nākamo sezonu, tādēļ vēlas šajā nometnē uzlabot komandas mikroklimatu.

Šaranija ziņo, ka arī Lenards strādā pie tā, lai sarīkotu treniņnometni “Clippers” spēlētājiem, kuram ir tādi paši nodomi kā Džeimsam. Lenards, kurš ir divkārtējs NBA čempions un divkārtējs finālsērijas vērtīgākais spēlētājs, ne reizi vien atklājis, ka viņa vienīgais mērķis NBA ir izcīnīt titulus, ko viņš vēlas paveikt nākamsezon, spēlējot vienā komandā ar Polu Džordžu un citiem talantīgiem “Clippers” spēlētājiem.

Džeimss pagājušajā sezonā pirmo reizi kopš 2005. gada nepiedalījās izslēgšanas spēlēs, taču starspezonā viņš ir apvienojies ar kādreizējo Ņūorleānas “Pelicans” superzvaigzni Entoniju Deivisu un līdz ar to mēģinās triumfēt NBA nākamsezon.

Tikmēr Lenards pagājušajā sezonā atveda pirmo titulu Toronto “Raptors” komandai, kļūstot par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju un tiekot pie sava otrā titula. Lenards bija komandas līderis izslēgšanas mačos, bet starpsezonā apvienojās ar Džordžu, lai vēlreiz cīnītos par uzvaru NBA, taču šoreiz jau cita kluba sastāvā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par