“Lecce” izkrīt no A sērijas

03/08/2020 10:36

Vietu Itālijas A sērijā pēdējās kārtas mačā svētdien nosargāja “Genoa”, kas savā laukumā uzvarēja, bet no līgas jāatvadās “Lecce”, kam dženoviešu panākuma gadījumā vairs nebija iespēju palikt Itālijas virslīgā un kas beigās piedzīvoja zaudējumu savā pēdējā spēlē A sērijā pirms izkrišanas līgu zemāk.

“Genova” savā laukumā ar 3:0 (3:0) pieveica “Verona”.

Divus vārtus guva Antonio Sanabria, vienus – Kristians Gabriels Romero.

Dženovieši sakrāja 39 punktus un ieņēma 17.vietu, kļūstot neaizsniedzami konkurentiem no “Lecce”, kam pēc zaudējuma pēdējā kārtā palika 35 punkti.

Ja pirmajā puslaikā komandas par abām kopā iesita trīs vārtus, otrajā puslaikā par abām tās nopelnīja trīs sarkanās kartītes.

62.minūtē otro dzelteno plāksteri savā priekšā ieraudzīja Romero, bet kompensācijas laika pirmajā minūtē no laukuma tika nodzīti Sofjans Ambarats viesiem un Frančesko Kasata mājiniekiem.

“Lecce” arī savās mājās ar 3:4 (2:2) zaudēja”Parma”.

Vismaz neizšķirtu mājinieki bija pelnījuši, taču jau 11.minūtē savos vārtos bumbu iesita Fabio Lučoni. 2:0 viesiem 24.minūtē panāca Džanluka Kaprari.

“Lecce” atspēlējās līdz pārtraukumam. Antonīns Barāks iesita vārtus 40.minūtē, bet piecas minūtes vēlāk izcēlās Bjadžo Mekariello.

Otrajā puslaikā “Parma” vēlreiz panāca divu vārtu pārsvaru ar Andreasa Korneliusa un Roberto Inglēzes pūlēm, uz ko “Lecce” spēja atbildēt vien ar Džanlukas Lapadulas “golu” 68.minūtē.

Vēl “Bologna” spēlēja 1:1 (1:0) ar “Torino”.

Uz Matiasa Svanberja “golu” 18.minūtē mājinieku izpildījumā 66.minūtē atbildēja Simone Dzadza viesu rindās.

Citā mačā “Sassuolo” ar 0:1 (0:0) zaudēja “Udinese”.

Vienīgos vārtus mačā 53.minūtē guva Stefano Okaka.

Dienas pirmajā spēlē līgas pastarīte SPAL savās mājās piekāpās Florences “Fiorentina” ar 1:3 (1:1).

Uz Alfreda Dankana gūtajiem vārtiem 30.minūtē mājinieki spēja atbildēt ar Marko d’Alesandro “golu” deviņas minūtes vēlāk. Tomēr spēles nogale piederēja viesiem, kuriem 89.minūtē vārtus guva Kristians Kuame, bet mača kompensācijas laika ceturtajā minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Eriks Pulgars.

Jau ziņots, ka sestdien Milānas “Inter” triju komandu konkurencē ieņēma otro vietu līgā ar uzvaru Bergamo 2:0 (2:0) pār tiešo konkurenti “Atalanta”, kura piedzīvoja pirmo zaudējumu līgā kopš janvāra.

Trešo vietu ieņēma “Atalanta” vienība, pateicoties “Napoli”, kas savā laukumā uzvarēja Bergamo kluba konkurenti cīņā par bronzas medaļām Romas “Lazio” ar 3:1 (1:1).

“Lazio” rindās Siro Immobiles “gols” viņam bija jau 36.vārti sezonā, kas ļāva atkārtot līgas rekordu sezonas laikā iesisto vārtu rādītājā un pielīdzināties Argentīnas futbolistam Gonsalo Igvainam, kas rekordu sasniedza, spēlējot “Napoli” klubā 2015./2016.gada sezonā.

Immobile iegūs arī Eiropas Zelta futbolzābaku kontinenta rezultatīvākajam spēlētājam šajā sezonā, apsteidzot Minhenes “Bayern” uzbrucēju Robertu Levandowski ar 34 “goliem”.

Aiz Immobiles ar 31 iesisto “golu” finišēja Ronaldu, bet trešo vietu ar 23 vārtiem ieņēma Milānas “Inter” uzbrucējs Romelu Lukaku.

“Juventus” sezonas nobeigumā piedzīvoja jau trešo zaudējumu četrās spēlēs, savā laukumā piekāpjoties “AS Roma” ar 1:3 (1:2), “AC Milan” guva panākumu pār “Cagliari” ar 3:0 (1:0), bet “Brescia” ar “Sampdoria” spēlēja neizšķirti 1:1 (0:1).

Pēc 38 spēlēm “Juventus” finišēja ar 83 punktiem, par punktu mazāk ir “Inter”, pieciem – Bergamo “Atalanta” un Romas “Lazio”. 70 punktus iekrāja “AS Roma”, kamēr vadošo sešinieku ar 66 punktiem noslēdz “AC Milan”, kurai ar 62 punktiem seko “Napoli”.