Ledus izkustējies? “Trail Blazers” savu zvaigzni plāno aizmainīt līdz treniņnometnes sakumam

22/09/2023 12:42
Nokopēts
Damians Lilards

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Portlendas “Trail Blazers” trešo oktobri noteikusi kā datumu, līdz kuram jāveic maiņas darījums ar Damiana Lilarda dalību.

Jau iepriekš ESPN vēstīja, ka Portlendas komanda aktivizējusies Lilarda jautājumā pēc samērā klusas vasaras. “Pēdējo 10-14 dienu laikā “Trail Blazers” ir bijis daudz vairāk sarunu ar komandām nekā pēdējā pusotra mēneša laikā,” atklāj žurnālists. “Portlenda cenšas iesaistīt arī citas komandas, lai iegūtu sev nepieciešamo aktīvu paketi – drafta izvēles un jaunos spēlētājus,” vēstīja Adriāns Vodžnarovskis.

Tikmēr tagad klubs apņēmies darījumu veikt līdz treniņnometnes sākumam, kas paredzēts 3. oktobrī. Tajā pašā laikā tiek precizēts, ka “Trail Blazers” Lilardu aizmainīs tikai tajā gadījumā, ja tiks saņemts atbilstošs piedāvājums. Pagaidām gan izskatās, ka Portlendas klubs pārvērtē savas zvaigznes vērtību tirgū.

Jau vēstīts, ka 1. jūlijā Lilards paziņoja klubam par vēlmi tikt aizmainītam. Sākotnēji galvenās kandidātes uz Lilarda iegūšanu bija Maiami “Heat” un Losandželosas “Clippers”, kā arī Filadelfijas “76ers”, taču vēlāk basketbolists sarunā ar komandas vadību pavēstījis, ka viņš akceptēs maiņu tikai uz “Heat”. Pieejamā informācija liecina, ka amerikāņa pozīcija ir stingra – aizmainīšana uz Maiami vai bastošana.

Savukārt “Sportsnaut” ziņoja, ka gadījumā, ja Lilards tiks aizmainīts nevis uz “Heat”, bet uz citu vienību, viņš vienkārši neieradīsies uz komandas pirmssezonas treniņnometni. Tikmēr cits apskatnieks Berijs Džeksons pauda viedokli, ka “Trail Blazers” nav “motivēta” Lilardu aizmainīt tieši uz “Heat”, jo Maiami komandas piedāvājums tai nešķiet saistošs.

Lilards ir viens no lielākajiem pelnītājiem NBA. Viņam šosezon alga būs 45,6 miljoni dolāru, bet nākamajās sezonās pēc tam attiecīgi 48,8, 58,5 un 63,2. Zvaigžņotais saspēles vadītājs aizvadīja savu karjeras rezultatīvāko sezonu. Viņš 58 spēlēs izcēlās ar vidēji 32,2 punktiem un 7,3 rezultatīvām piespēlēm.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām