Leģendārais Bošs: Adetokunbo perfekti iederētos “Heat”

Jannis Adetokunbo
Jannis Adetokunbo | Foto: Mike Ehrmann/Getty Images/AFP

Leģendārais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs ir pārliecināts, ka divkārtējais līgas MVP lieliski iederētos Maiami “Heat” rindās.

Adetokunbo līgums ar Milvoki “Bucks” noslēgsies pēc nākamās sezonas, taču tikai “Bucks” ir tiesīga “Grieķu frīkam” piedāvāt “super-max” līgumu, kura ietvaros viņš varētu nopelnīt par pārdesmit miljoniem vairāk nekā citās vienībās.

“Heat” komanda darīšot visu, lai pēc nākamās sezonas iegūtu Adetokunbo, kā arī par basketbolistu interesi izrāda arī Dalasas “Mavericks”.

“Viņa gadījumā tā būtu ļoti liela vilšanās, ja “Bucks” neiekļūs kaut vai finālā,” sacīja divkārtējais NBA čempions Bošs. “Būsim godīgi – manuprāt, neviens elites līmeņa brīvais aģents nekad nedosies uz Milvoki. Viņi šobrīd visu dara pareizi un sastāvu būvē ap Adetokunbo, taču, ja “Bucks” nesasniegs finālu [nākamsezon], tas būs sāpīgi.”

“Ja mēs skatāmies uz Maiami – šajā komandā viņš perfekti iederētos,” uzskata 11-kārtējais Zvaigžņu spēles dalībnieks Bošs, kurš savulaik kopā ar Lebronu Džeimsu un Dveinu Veidu veidoja “lielo trijnieku” tieši “Heat” klubā. “Viņiem ir gan vieta algu resursos, gan arī sastāvs, kurā Jannis būtu iederīgs.”

“Heat” šosezon sasniedza NBA finālu, kur ar 2-4 piekāpās Losandželosas “Lakers”. Vienību uz priekšu veda tādi līderi kā Džimijs Batlers, Gorans Dragičs un Bems Adebajo.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par