Leģendārais Jāgrs varētu beigt karjeru

Jaromīrs Jāgrs, sportazinas.com
Jaromīrs Jāgrs | Foto: Jaroslav Ozana/AP

Leģendārais čehu hokejists Jaromirs Jāgrs aizvadītajā sezonā pārstāvēja Čehijas augstākās līgas klubu “Kladno”, kura šo sezonu noslēdza čempionāta pēdējā vietā, izkrītot no valsts spēcīgākās līgas.

Šajā nedēļā “Kladno” komanda, kuras īpašnieks ir pats Jāgrs, ar 2:6 piekāpās “Litvinov” vienībai, tādējādi paliekot pēdējā pozīcijā čempionātā, zaudējot vietu augstākajā līgā.

48 gadus vecais hokejists pēc šī zaudējuma pavēstīja, ka viņš varētu beigt savu karjeru: “Es nemaz negaidīju, ka šādā vecumā es varēšu piedalīties tik atbildīgā mačā. Atbildība pret klubu, līdzjutējiem un sponsoriem bija milzīga. Tagad nezinu, kas notiks tālāk. Ļoti grūti ir atkal atgriezties spēcīgākajā līgā, iepriekšējā reizē mums vajadzēja piecus gadus, lai to izdarītu. Tas tiešām nav viegli, tāpat kā noturēties Ekstralīgā.”

“Tiešām nezinu, vai turpināšu spēlētāja karjeru. Es joprojām mīlu hokeju, bet gadu no gada  tas kļūst arvien grūtāk. Esmu pieradis galvenajos mačos izskatīties daudz labāk, nekā tas bija šoreiz. Vienmēr palīdzēju savām komandām uzvarēt svarīgajās spēlēs, tagad situācija bija citādāka,” savu sniegumu vērtēja Jāgrs.

Šajā sezonā Čehijas hokeja leģenda “Kladno” klubā nospēlēja 38 mačus, kuru laikā sakrāja 29 punktus (15+14). Viņš bija ceturtais rezultatīvākais spēlētājs komandā.

Savas karjeras laikā Jāgrs aizvadījis 1733 spēles Nacionālajā hokeja līgā (NHL), iekrājot 1921 rezultativitātes punktus (766+1155). Čehs ir otrais visu laiku rezultatīvākais hokejists NHL vēsturē, atpaliekot vienīgi no Veina Gretcka, kuram izdevies iegūt 2857 punktus (894+1983).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par