Leģendārais Kleiza: Latvieši domā, ka viņiem ir NBA zvaigznes un viņi ir vadošā izlase Baltijā, bet “sapņu komanda” esam mēs

20/06/2022 23:08
Lins Kleiza

Lietuvas basketbola leģenda Lins Kleiza raidījumā “Sporta Studija” visai atklāti salīdzināja Latvijas un Lietuvas basketbolu, pieturoties pie tā, ka lietuvieši arī šobrīd ir Baltijas basketbola karaļi, uzsverot vēsturi un sasniegumus starptautiskā mērogā.

“Lietuvā uzskata, ka mēs dominējam Baltijas basketbolā,” sacīja Kleiza. “Mums pieder šis tituls, pateicoties mūsu izlases vēsturei un sasniegumiem. Mēs vienmēr jūtamies kā Baltijas “sapņu komanda” un tas latviešus sanikno. Protams, ka šobrīd ir ienākusi jaunā paaudze un arī mēs pēdējos sešus septiņus gadus mokāmies, lai izcīnītu medaļas, taču mēs tik un tā jūtamies kā vadošā Baltijas izlase.”

“Tagad jums, latviešiem, ir superzvaigznes NBA un tāpēc droši vien domājat, ka tagad ir jūsu laiks uzvarēt, bet jūs to līdz šim neesat spējuši izdarīt, tāpēc Lietuvā uzskata, ka mēs esam basketbola valsts,” atklāti runāja Kleiza, kurš negrasās piekāpties kaimiņiem.

22. jūnijā “Arēnā Rīga” risināsies principiālais pārbaudes mačs starp Latviju un Lietuvu. Pasākums nosaukts par “Basketbola Zaļumballi”, kas tiks veltīts leģendārajam Jānim Blūmam. Vairāk informācijas ŠEIT.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Kalniņš
06/07/2022 11:14

“Amur” paziņo par līgumu ar vārtsargu Kalniņu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Habarovskas “Amur” paziņojis par līguma noslēgšanu ar latviešu vārtsargu Jāni Kalniņu, paziņojusi vienība savā vietnes “Instagram” profilā, kā arī vārtsargs atrodams komandas pieteikumā organizācijas mājaslapā….

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām