Leģendārais Pelē emocionāli godina Maradonu: Tu biji burvis ar bumbu pie kājām

03/12/2020 14:31

Pasaules futbola leģenda Pelē, kurš tiek uzskatīts par vienu no visu laiku izcilākajiem futbolistiem, veltījis emocionālus vārdus viņa kolēģim un citai leģendai – argentīnietim Maradonam, kurš nesen mira 60 gadu vecumā.

“Ir pagājušas septiņas dienas kopš tavas aiziešanas,” sociālajā tīklā “Instagram” raksta Pelē. “Daudziem cilvēkiem patika mūs salīdzināt, taču tu biji ģēnijs kas apbūra pasauli – burvis ar bumbu pie kājām. Īsta leģenda. Bet pats galvenais – tu vienmēr biji lielisks draugs, kuram bija liela sirds.”

“Es zinu, ka pasaule būtu daudz labāka, ja mūs mazāk salīdzinātu, bet vairāk apbrīnotu. Ar to es gribu pateikt, ka tu neesi salīdzināms,” raksta Pelē. “Taču pats galvenais – tu biji godīgs. Tu mums iemācīji, ka mums ir jāmīl un jāsaka “es tevi mīlu” daudz biežāk. Tava ātrā aiziešana neļāva man to izdarīt, tāpēc es vienkārši teikšu: Es tevi mīlu, Djego!”

“Mans draugs, liels paldies par piedzīvoto! Kādu dienu debesīs mēs noteikti spēlēsim kopā vienā komandā…” raksta Pelē.

80 gadus vecais brazīlietis Pelē futbolu profesionāli spēlēja no 1956. līdz 1977. gadam, bet Maradonas karjera ilga no 1976. līdz 1997. gadam. Abi futbolisti bija labi draugi.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 23:02

Štelmahera spīts un ko saka skaitļi – kā Latvija pazaudēja biļeti uz EČ finālturnīru

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglākos laikus. Abas galvenās valsts izlases nav kvalificējušās kontinenta lielākajam basketbola forumam, kaut gan darbs bija ne tikai izdarāms, bet klasificējās “obligāti izdarāmo” sarakstā. Šajā materiālā…