Leģendārais snūkera spēlētājs O’Salivans pasaules čempionātā šokējoši zaudē amatierim (VIDEO)

Ronijs O'Salivans, sportazinas.com
Foto: Nigel French

Leģendārais britu snūkera spēlētājs Ronijs O’Salivans pasaules čempionāta pirmajā kārtā šokējoši zaudējis kādam amatieru spēlētājam Džeimsam Keihilam.

Šī tiek uzskatīta par vienu no vēsturē negaidītākajām uzvarām jebkurā sporta veidā.

43 gadus vecais O’Salivans, kurš šobrīd ir pasaules ranga līderis, ar 8-10 piekāpās 23 gadus vecajam Keihilam, kurš savukārt rangā vietu neieņem. Viņa augstākā pozīcija gan ir bijusi 76. Tāpat viņš ir pirmais amatieris, kurš piedalījies pasaules čempionātā.

O’Salivans, kuram iepriekš bijuši nopietni miega traucējumi, zaudējumu daļēji novēla uz veselības problēmas. Tāpat viņš starp freimiem sēdēja krēslā, nevis stāvēja kājās un izskatījās šķietami noguris.

“Manas ekstremitātes bija ļoti smagas un man nebija enerģijas. Mača laikā bija grūti palikt nomodā,” noteica O’Salivans. “Jutos briesmīgi! Uz spēli ir jādodas labā formā – mentāli biju gatavs, bet Keihils nospēlēja lieliski un izcīnīja godīgu uzvaru.”

Tikmēr pozitīvi noskaņots bija Keihils. “Vienmēr esmu ticējis, ka varu uzvarēt jebkuru un to arī šodien parādīju.”

Keihils turpinās cīņu pasaules čempionātā, kamēr O’Salivanam turnīrs ir noslēdzies. Leģendārais snūkera spēlētājs ir pieckārtējs pasaules čempions. Pirmo titulu viņš izcīnīja 2001. gadā, bet pēdējo 2013. gadā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par