Leģendārais zviedrs “GeT_RiGhT” ar nepārliecinošu ziņojumu noslēdz kibersportista karjeru

19/01/2021 12:26

Viens no zināmākajiem kibersportistiem Kristofers “GeT_RiGhT” Ālesunds, aizvakar paziņoja par profesionālās “CS:GO” spēlētāja karjeras beigām, lai pievērstos strīmošanai un kļūtu par satura veidotāju.

Sarunā ar portālu “HLTV” zviedrs atklāja, ka viņš nemīl teicienu “karjeras beigas”. “Es neteikšu, ka beidzu karjeru, jo tu nekad nevari zināt, kas notiks tālāk, jo kādu dienu varu sajust vajadzību turpināt sacensties. Bet šobrīd es ņemu pārtraukumu, kas var ieilgt un kļūt par karjeras beigām, bet var arī nekļūt. Kas to lai zina, kas notiks tālāk? Tad jau manīs.”

Savas “CS:GO” karjeras laikā “GeT_RiGhT” spēlējis tikai divās komandās – “Ninjas In Pyjamas”, kurā pavadīja septiņus gadus, un “Dignitas”, kurās apvienojās ar daļu no iepriekšējiem komandas biedriem. Kopā ar “Ninjas In Pyjamas” komandu Kristofers ieguvis vairākas trofejas dažādos turnīros, kā arī spēlējis tajā, kad tai izdevās iegūt garāko uzvaru sēriju “CS:GO” vēsturē – 87 nezaudētas spēles pēc kārtas.

“GeT_RiGhT” kibersporta cienītāju rindās ir zināms kā viens no emocionālākajiem spēlētājiem, kas piesaistīja daudz fanu. Pēc uzvarām turnīros, Kristofers nereti mēdza izplūst asarās, parādot, cik ļoti liela dzīves sastāvdaļa viņam ir šī spēle. “GeT_RiGhT” ir spēlētājs, kurš iedvesmojis vairākus cilvēkus, neskatoties uz savām veselības problēmām, tāpēc paziņojums par karjeras pagaidu noslēgšanu tika uztverts ar skumju brīdi daudzu cilvēku sirdīs.

Varbūt Kristofers reiz nolems atgriezties profesionālājā kibersportā, tomēr šobrīd tiek aizvērta vēstures lappuse lieliska kibersportista dzīvē un atvērta jauna, iespējams, vēl iespaidīgāka, kas spēs vēl vairāk ietekmēt un mainīt kibersporta fanu dzīves.

 

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…