“Leipzig” treneris: Mums bija jāuzvar “Saint-Germain”

04/11/2021 12:12
Džese Māršs

“Liepzig” futbola komandas galvenais treneris Džese Māršs pēc vienības izcīnītā neizšķirta 2:2 (1:2) UEFA Čempionu līgas ceturtās kārtas spēlē ar Parīzes “Saint-Germain” (PSG) izteica vilšanos par rezultātu, uzskatot, ka viņa vadītai vienībai bija jāuzvar.

“Mums šis mačs bija jāuzvar. Diemžēl neizmantojām savas iespējas,” pēc spēles, kurā Leipcigas komanda no zaudējuma izglābās vien kompensācijas laikā, teica amerikāņu treneris. “Ja būtu bijuši vadībā ar 2:0, parīziešiem klātos ļoti grūti.”

Trešdienas spēli Leipcigas komanda iesāka vareni – jau astotajā minūtē Kristofers Nkunku panāca 1:0, bet četras minūtes vēlāk Andrē Silvam bija lieliska siespēja dubultot mājinieku pārsvaru, taču viņa izpildīto 11 metru soda sitienu atvairīja PSG vārtu vīrs Džanluidži Donnarumma. Turpinājumā parīziešiem divus vārtus guva Džeordīno Veinaldums un PSG vadībā bija līdz pat otrā puslaika kompensācijas laika otrajai minūtei, kurā Dominiks Soboslai realizēja 11 metru soda sitienu un panāca neizšķirtu 2:2.

“Mēs nesākām maču labi, kamēr Leipcigas futbolisti gan,” pēc spēles teica divu vārtu autors Veinaldums. “Mums nācās atspēlēties. Otrajā puslaikā mēs izveidojām pietiekami daudz vārtu gūšanas momentus, tomēr ļāvām to darīt arī pretiniekiem. No šī mača mums ir jāmācas, un jākontrolē spēle gaita labāk, jo bijām vadībā ar 2:1,” turpināja nīderlandiešu pussargs. “Mums vēl ir daudz pie kā jāpiestrādā”.

Kā jau ziņots citā A grupas spēlē uzvaru izcīnīja Mančestras “City”, kas mājās ar 4:1 (1:1) guva virsroku pār “Club Brugge”. Pirmajā puslaikā Fils Foudens panāca 1:0, bet Džona Stouna savos vārtos ieraidīta bumba lika iemirdzēties 1:1 uz rezultāta tablo. Otrajā puslaikā, 54.minūtē mājiniekiem vadību atguva Rijāds Mahrezs, bet vēlāk izcēlās uz maiņu nākušie Rahīms Stērlings un Gabriels Žezūss.

A apakšgrupā līderpozīcijā ar deviņiem punktiem ir Mančestras komanda, astoņi ir Parīzes klubam, četri Briges vienībai un viens – Leipcigas futbolistiem. Piektās kārtas mačos A grupā 24.novembrī Mančestrā tiksies līdervienības “City” un PSG, kamēr Briges klubs uzņems Leipcigas futbolistus.