Lejasgala komanda liedz “Liverpool” pārspēt “Arsenal” rekordu

29/02/2020 22:41

Šodien Anglijas premjerlīgas 28. kārtas mačā Londonas “Watford” mājās sensacionāli apspēlēja  “Liverpool” vienību, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 3:0 mājinieku labā.

Pirmo vārtu autors bija “Watford” uzbrucējs Ismails Sārs, kurš otrā puslaika sākumā raidīja bumbu pretinieku vārtos. Pēc sešām minūtēm Sārs panāca jau 2:0. Otrā puslaika vidū izcēlās arī mājinieku uzbrucējs Trojs Dīnijs.

Mājinieki pārtrauca “Liverpool” 44 spēļu sēriju bez zaudējumiem Anglijas čempionātā, līdz ar to liedzot premjerlīgas līdervienībai pārspēt slaveno Arsēna Vengera trenētās Londonas “Arsenal” rekordu. Londonas klubs laikposmā no 2003. gada maija līdz 2004. gada oktobrim bija neuzvarams 49 spēlēs pēc kārtas.

Jirgena Klopa trenētā “Liverpool” Anglijas futbola čempionātā nebija zaudējusi kopš 2018./2019. gada sezonas 22. kārtas. Šajā laikā viņi izcīnīja 39 uzvaras, bet piecas reizes spēles beidzās neizšķirti. Savukārt šajā Anglijas premjerlīgas sezonā “Liverpool” spēlēja neizšķirti tikai tikai vienu reizi 9. kārtas mačā ar Mančestras “United”. Spēle beidzās ar rezultātu 1:1.

Neskatoties uz zaudējumu, “Liverpool” ar 79 punktiem ir Anglijas čempionāta līdervienība, kamēr “Watford” ieņem 17. vietu turnīra tabulā.

Anglijas čempionāta 29. kārtā “Watford” spēlēs izbraukumā pret “Crystal Palace”, savukārt “Liverpool” mājās uzņems “Bournemouth” komandu. Abas tikšanās notiks 7. martā.