Lejnieks pamet “Olimpiskā sporta centra” valdi

07/06/2023 10:34
Nokopēts
Kārlis Lejnieks

SIA “Olimpiskais sporta centrs” valdē darbu atstājis Latvijas Olimpiskā komitejas (LOK) ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks, liecina “Firmas.lv” informācija.

Darbu “Rimi” Olimpisko centru Rīgā apsaimniekojošā uzņēmuma valdē turpina līdzšinēja valdes locekle Inga Zobena, kura iecelta valdes priekšsēdētājas amatā, un LOK Revīzijas komisijas priekšsēdētājs, Latvijas Modernās pieccīņas federācijas goda prezidents Andris Feldmanis. Izmaiņas veiktas otrdien, 6.jūnijā.

Lejnieks bija “Olimpiskās sporta centra” valdes loceklis no 2022.gada jūlija, bet pirms tam – no 2020.gada septembra – viņš bija kompānijas padomes loceklis. Jau ziņots, ka LOK Ģenerālās asamblejas ārkārtas sesijā 26.maijā Lejnieks saglabāja ģenerālsekretāra amatu. Vienlaikus LOK biedri nolēma, ka LOK prezidents un ģenerālsekretārs turpmāk nedrīkstēs ieņemt valdes un padomes locekļa vai citu algotu amatu kapitālsabiedrībās, kurās ir LOK līdzdalība.

“Olimpiskais sporta centrs” reģistrēts 2001.gada augustā, un tā pamatkapitāls ir 17,015 miljoni eiro. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir LOK. LETA jau vēstīja, ka “Olimpiskais sporta centrs” pagājušajā gadā strādāja ar 3,008 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,8% vairāk nekā gadu iepriekš. Uzņēmums cieta zaudējumus 321 456 eiro apmērā, pretēji peļņai 2021.gadā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām