“Lekrings” jauno sezonu sāk ar saspringtu uzvaru pret “Ķekavu”

14/09/2018 23:32
Cēsu Lekrings, Sportazinas.com

Piektdien “ELVI” florbola līgā vīriešiem notika viena spēle, kurā Cēsu “Lekrings” savā laukumā uzņēma “Ķekavu”.

Kā vēsta Latvijas florbola savienība, titulētie cēsnieki maču sāka vareni, otrā perioda sākumā izvirzoties vadībā ar 5:1, taču ķekavieši burtiski pamodās un atlikušajā laikā pat divas reizes izvirzījās vadībā. Cīņas pamatlaiks noslēdzās neizšķirti (7:7), bet pagarinājumā uzvaras vārtus “Lekringa” labā guva Aleksandrs Abramovs – 8:7.

Titulētā Cēsu komanda “Lekrings” jauno sezonu sāka ar maču savā laukumā pret “Ķekavu”. Jāatzīst, ka cēsnieki spēli sāka vareni – jau 2. minūtē Pauls Erenbots atklāja rezultātu (1:0), bet pirmās trešdaļas vidū laukuma saimnieki atradās vadībā ar 3:0. Tikai 18. minūtē savus pirmos vārtus guva ķekavieši, kuru rindās ar precīzu metienu izcēlās Everts Emīls Gertsons (1:3), bet pirmajā pārtraukumā labākā noskaņojumā devās “Lekrings”, kas bija izvirzījusies vadībā ar 4:1.

24. minūtē Cēsu florbolisti guva jau piektos vārtus (5:1), bet uzreiz pēc tam, var teikt, ka burtiski pamodās viesi, kuri guva piecus vārtus pēc kārtas, izvirzoties vadībā ar 6:5. Pēc otrā perioda rezultāts gan bija neizšķirts, jo pēdējā sekundē soda metienu realizēja Pēteris Trekše – 6:6.

Trešajā trešdaļā tika gūti tikai divi vārti – 48. minūtē “Ķekavu” vadībā ar 7:6 izvirzīja Mārtiņš Brigmanis, bet 53. minūtē neizšķirtu rezultātu atjaunoja cēsnieks Aleksandrs Abramovs – 7:7.

Pagarinājuma 4. minūtē vēlreiz izcēlās Abramovs, kura precīzais metiens nodrošināja “Lekringam” uzvaru ar 8:7 un divus punktus turnīra tabulā.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina uzvaras vārtu autoru Aleksandru Abramovu, kura kontā divi goli. Divus vārtus guva arī Roberts Zande, bet 2 (1+1) punkti Toma Rīsmaņa kontā. Ķekavas komandas sastāvā labākā spēlētāja balvu saņēma Mārtiņš Brigmanis, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija rezultatīvākais. Divus vārtus guva Aivis Hammers, bet 2 (1+1) punkti Everta Emīla Gertsona kontā.

Izmantotie resursi: Latvijas florbola savienība