“Lekrings” nodrošina uzvaru regulārajā čempionātā

"Lekrings" komanda | Foto: lekrings.lv

Par šīs sezonas Latvijas Florbola virslīgas regulārā čempionāta uzvarētājiem priekšlaicīgi kļuvuši “Lekrings” florbolisti, kuri svētdien savā pirmspēdējā turnīra spēlē izcīnīja graujošu panākumu.

“Lekrings” viesos ar 14:4 (4:0, 5:2, 5:2) uzvarēja Ogres “Vilkus”.

Vārtus un trīs rezultatīvas piespēles uzvarētājiem nopelnīja Roberts Zande, par piespēli mazāk iekrāja Andris Rajeckis un Emīls Dzalbes, bet ar 2+1 izcēlās Jorens Malkavs, Kevins Šmits un Kristiāns Miezītis. Ogres vienībā divus precīzus metienus izdarīja Markuss Januševskis.

Tikmēr sīvākie konkurenti “Latvijas Hipotēka”/”Oxdog Ulbroka” mājās ar 9:2 (4:0, 3:0, 2:2) uzvarēja Irlava/”Avant”.

“Hat-trick” un vienu piespēli nopelnīja pieredzējušais Atis Blinds, par vieniem vārtiem mazāk iekrāja Artūrs Stūre, bet Edžus Ceriņš nopelnīja 1+2. Pretējā laukumā pusē vārtus un rezultatīvu piespēli nopelnīja Kristaps Kazlovskis.

“Lekrings” šosezon vēl atlikusi viena spēle, kas sestdien mājās jāaizvada pret “Pārgaujas” komandu. Šī mača rezultāts vairs gan nav svarīgs, jo “Lekrings” turnīra tabulā par četriem punktiem apsteidz savus tuvākos sekotājus “Latvijas Hipotēka”/”Oxdog Ulbroka” florbolistus.

Saspringta cīņa vēl gaidāma par otro pozīciju, jo Ulbrokas klubs tikai par diviem punktiem apsteidz Lielvārde/”FatPipe”. Pašreizējie čempioni lielvārdieši pēdējo sezonas spēli aizvadīs pret desmitajā vietā esošo “Ķekavu”, kamēr “Latvijas Hipotēka”/”Oxdog Ulbroka” paredzēta cīņa ar pozīciju augstāk esošo “FBK Valmiera”.

Ceturtajā vietā esošā “Rubene” nekādi vairs nevar pacīnīties par trešo vietu, kamēr sava līdzšinējā pozīcija – ceturtā – vēl būs jānosargā, jo tikpat punktu (38) ir arī “Pārgaujai”.

Izslēgšanas spēlē piedalīsies astoņas spēcīgākās komandas. Pirmie mači paredzēti pēdējā februāra dienā.

Pērn finālā “Arēna Rīga” par uzvarētājiem kļuva Lielvārdes komanda, kas ar 6:4 uzveica “Betsafe Oxdog Ulbroka”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par