“Lekrings” nonāk uzvaras attālumā no Latvijas čempionāta fināla

01/04/2022 22:59
Cēsu

Cēsu “Lekrings” komanda piektdien nonāca vienas uzvaras attālumā no “Elvi florbola līgas” vīriešu turnīra fināla. Cēsnieki viesos ar rezultātu 7:6 (3:1, 2:3, 1:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Talsu NSS/”Krauzers” komandu un pusfināla sērijā līdz četrām uzvarām panāca 3-0.

Pēc nospēlētas pusotras minūtes 1:0 talsiniekiem panāca Artis Raitums, bet turpmāko 20 minūšu laikā “Lekrings” guva četrus bezatbildes vārtus. Mājinieki atspēlējās un trešā perioda devītajā minūtē Toms Bitmanis panāca 5:5. Jorens Malkavs ātri vienus vārtus atguva, bet Raitums nepilnas septiņas minūtes pirms pamatlaika beigām izlīdzināja rezultātu.

Papildlaikā vārti netika gūti un uzvarētāji tika noskaidroti pēcspēles metienu sērijā, kurā ar 3:1 uzvarēja cēsnieki.  Uzvarētājiem pamatlaikā 1+1 iekrāja Pauls Erenbots, Artūrs Jurševskis un Olafs Zvīnis. Mājiniekiem Raitumam bija divi vārti un trīs piespēles, bet Bitmanim – “hat-trick” un viena piespēle.

Tikmēr sērijā starp Kocēnu “Rubene” un “Lielvārde”/”FatPipe” komandām rezultāts ir 1-1. Vīriešu konkurencē šosezon cīnās 12 komandas, bet sieviešu sacensībās startē astoņas vienības. “Elvi Florbola līgas” vīriešu turnīra Superfināls norisināsies 15.aprīlī “Arēnā Rīga”.

2019./2020.gada sezonā Covid-19 pandēmijas un tās dēļ valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Latvijas čempioni un medaļnieki palika nenoskaidroti, bet pagājušais čempionāts tā paša iemesla dēļ bija saraustīts un ar mazāku skaitu izslēgšanas spēļu. Valmierā notikušajā finālā uzvarēja Kocēnu “Rubenes” komandas.