“Lekrings” līderu duelī izrauj uzvaru papildlaikā

19/01/2023 22:19

Cēsu “Lekrings” ceturtdien Valmierā pagarinājumā svinēja uzvaru “Elvi florbola līgas” līderu mačā. “Lekrings” kaimiņu spēlē pieveica līdervienību “Valmieru” ar 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 1:0).

Vairākumā mājiniekus vadībā izvirzīja Kevins Šmits, bet mača vidū 2:0 pēc Šmita piespēles panāca Mārtiņš Broks. 38.minūtē Bruno Beķeris pēc Jāņa Rajecka piespēles panāca 1:2, bet 48.minūtē neizšķirtu panāca Olafs Zvīnis pēc Artūra Jurševska piespēles.

51.minūtē Gvido Lauga pēc Ralfa Matīsa Baloža piespēles vēlreiz vadībā izvirzīja mājiniekus, bet divarpus minūtes vēlāk Edgars Puriņš pēc Toma Rīsmaņa piespēles vairākumā atjaunoja neizšķirtu – 3:3. Spēles likteni izšķīra trīs sekundes pirms pamatlaika beigām mājiniekam Pavelam Semjonovam piešķirtās divas minūtes par spēli ar roku. Uzvaras vārtus pagarinājuma 48.sekundē guva  Rīsmanis pēc Puriņa piespēles.

“Elvi florbola līgas” turnīra tabulas vadībā ar 41 punktu 17 cīņās ir “Valmiera”, bet otrajā vietā ar 38 punktiem ir “Lekrings”. Ar 35 punktiem 15 spēlēs seko “Masters”/”Ulbroka”.

Florbola līgas komandas šosezon aizvada divu apļu pamatturnīru, pēc kura astoņas spēcīgākās vienības iekļūst izslēgšanas spēlēs. Ceturtdaļfināli un pusfināli ritēs sērijās līdz četrām uzvarām, bet čempioni un bronzas medaļu ieguvēji tiks noteikti superfinālā, kas 2023.gada 15.aprīlī notiks “Arēnā Rīga”. Pagājušās sezonas finālmačā Cēsu “Lekrings” ar 5:4 pārspēja 2020./2021.gada sezonas čempioni Kocēnu “Rubeni”.