“Lekrings” pārliecinoši pārspēj Talsu NSS/”Krauzers”

28/04/2021 22:55

Cēsu “Lekrings” vienība trešdien “Elvi” florbola virslīgas spēlē trešajā periodā guva septiņus vārtus un svinēja pārliecinošu uzvaru. “Lekrings” mājās ar 9:3 (0:2, 2:0, 7:1) uzvarēja Talsu NSS/”Krauzers”.

Mājinieku komandā Kevinam Šmitam trīs vārti un rezultatīva piespēle, 2+2 nopelnīja Krišs Treimanis, bet vēl divus vārtus guva Andris Rajeckis. Talsu klubā ar precīziem raidījumiem izcēlās Mariss Bergmanis, Andrejs Šķerbergs un Markuss Skadiņš. “Lekrings” ar 36 punktiem 14 spēlēs ir līdere, bet Talsu NSS/”Krauzers” ar 22 punktiem ieņem septīto pozīciju.

Dāmu turnīra vienīgajā trešdienas spēlē Kocēnu “Rubene-1” viesos ar 6:5 (1:0, 3:2, 1:3, 0:0, 1:0) “bullīšos” pārspēja “Līgatni”. Uzvaru nesošo “bullīti” realizēja Evelīna Sirmā. Elīna Sirmā uzvarētāju komandā izcēlās ar 1+2, divi vārti Madlēnai Rozītei, bet Dinija Pinkule iekrāja 1+1. “Līgatne” vienībā Agnesei Brolišai vārti un rezultatīva piespēle, divi “goli” Dinai Štālei, kamēr 1+1 nopelnīja Liene Adamane.

“Rubene-1” ar 22 punktiem 12 spēlēs ieņem trešo vietu, bet “Līgatne” ar 19 punktiem ir piektā. Paredzēts, ka pēc regulārā čempionāta “play-off” pirmā kārta jeb ceturtdaļfināls būs līdz vienas komandas divām uzvarām, bet vēlāk finālčetrinieka turnīrā tiks noskaidroti čempioni, ko plānots izdarīt līdz Jāņiem. Tāpat plānots, ka fināls šosezon nenotiks “Arēnā Rīga”, bet kādā no olimpiskajiem centriem reģionos. Vīriešu turnīrā šosezon spēlē 12 komandas, bet sieviešu turnīrā – astoņas vienības.