“Lekrings” pārspēj “Bausku” un sezonu turpina perfekti

23/09/2018 19:57
Cēsu Lekrings, Sportazinas.com

Otro uzvaru šajā sezonā guvusi ELVI florbola līgas vīriešiem titulētākā komanda “Lekrings”, kas svētdienas vakarā Cēsīs uzņēma “Bausku” un sagrāva to ar 8:2.

“Lekrings”, kas savā līdz šim aizvadītajā vienīgajā spēlē bija izcīnījusi divus punktus, šovakar Cēsīs uzņēma “Bausku”, kurai arī bija viens panākums.

Svētdienas mačā cēsnieki jau pirmajā periodā nokārtoja sev uzvaru, gūstot sešus bezatbildes vārtus – 6:0. Pa divām reizēm pretinieku vārtsargu pārspēja Emīls Dzalbs un Artūrs Ozols. Pēc otrās trešdaļas rezultāts bija jau 7:0. Baušķenieki savu pirmo golu iemeta tikai 47.minūtē, kad uzbrukumā izcēlās Gints Velmunskis – 1:7. Spēlei noslēdzoties, Cēsu florbolisti varēja svinēt ļoti pārliecinošu panākumu – 8:2.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts Jānis Melderis, kurš izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Rezultatīvākais ar 4 (3+1) punktiem bija Emīls Dzalbs, “hat-trick” arī Artūra Ozola kontā.

Labākā spēlētāja balvu Bauskas komandā nopelnīja vārtsargs Reinis Kirilko, kurš sev atvēlētājā laikā atvairīja 15 no 17 pretinieku metieniem. Abus vārtus viesu labā guva Gints Velmunskis.