“Lekrings” un “Rubene” tiek pie otrām uzvarām “Elvi florbola līgas” ceturtdaļfinālā

06/03/2022 23:40
Cēsu

“Elvi florbola līgas” vīriešu turnīra ceturtdaļfinālos otrās uzvaras svētdien izcīnīja Cēsu “Lekrings” un Kocēnu “Rubenes”, kas sērijā līdz četrām uzvarām panāca 2-0. Cēsnieki mājās ar 7:2 (0:0, 5:2, 2:0) pārspēja “Irlava”/”Avant” florbolistus.

Trīs rezultativitātes punktus iekrāja Krišjānis Tiltiņš, kurš guva divus vārtus un asistēja vienā precīzā metienā, un Andris Rajeckis, kurš piespēlēja trīs gūtos vārtos.

“Rubene” savā laukumā ar 5:1 (1:1, 1:0, 3:0) uzveica “Oxdog Ulbroka”/LU vienību. “Rubenes” rindās divreiz izcēlās Kristers Babris. Vēl “Valmiera” savā laukumā ar rezultātu 4:2 (2:0, 2:1, 0:1) uzvarēja “Lielvārde”/”FatPipe” florbolistus un sērijā panāca 1-1. Šāds pats rezultāts ir Talsu NSS/”Krauzers” un “Ķekava” duelī, kur otrajā mačā svētdien viesos ar 7:5 (1:3, 4:0, 2:2) pārāki bija ķekavnieki.

Vīriešu konkurencē šosezon cīnās 12 komandas, bet sieviešu sacensībās startē astoņas vienības. 2019./2020.gada sezonā Covid-19 pandēmijas un tās dēļ valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Latvijas čempioni un medaļnieki palika nenoskaidroti, bet pagājušais čempionāts tā paša iemesla dēļ bija saraustīts un ar mazāku skaitu izslēgšanas spēļu. Valmierā notikušajā finālā uzvarēja Kocēnu “Rubenes” komandas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Zemgale/LLU
04/10/2022 10:23

Ar bungām, viesu faniem un gandrīz tūkstoti skatītāju – kā pagājusi “Zemgale/LLU” debija “Mestis” līgā

Aizvadītās nedēļas nogalē Jelgavā norisinājās vēsturisks notikums Latvijas hokejā – “Zemgale/LLU” piedzīvoja debiju Somijas pēc spēka otrajā līgā (“Mestis”). Debija sanāca veiksmīga gan anturāžas, gan arī snieguma ziņā. Par komandu…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…