Lembergs par “Ventspils” nākotni: Ceru, ka komanda būs…

BK Ventspils, sportazinas.com
BK Ventspils | Foto: FIBA

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs paudis savu viedokli par basketbola kluba “Ventspils” finansējumu nākamajai sezonai.

“Basketbola klubu es vairs nevadu jau pusgadu. Komanda ir griezusies pie pilsētas domes ar lūgumu turpināt finansiālu atbalstu. Uzskatu, ka basketbols ir jāatbalsta gan sporta skolā, gan vīriešu komanda, gan dažāda vecuma un kalibra komandas. Protams, ka otrs lielākais atbalstītājs bija “Ventspils brīvostas pārvalde”. Nav nekāda pamata uzskatīt, ka pie esošās “rīdzinieku pārvaldes” viņi atbalstīs konkurentu “VEF Rīga”,” saka Lembergs.

“Domāju, ka nebūs pat 300 tūkstoši eiro, kas bija paredzēti šī gada atbalstam. Šobrīd klubs šo naudu nav saņēmis. Rocība klubam būs mazāka, bet ceru, ka komanda būs. Tas jau ir īpašnieku jautājums. Mēs tuvākajā laikā pieteikumu par finansējumu skatīsim sporta komisijā un tad finansu budžeta komisijā,” prognozē Ventspils mērs.

Pēc ārkārtas stāvokļa ieviešanas, kas notika marta vidū, Kurzemes klubs bija spiests lauzt līgumus ar visiem spēlētājiem, kuri vēl nav saņēmuši līgumā paredzēto summu. Vienības ģenerālmenedžeris Ralfs Pleinics norādīja, ka parādi tiks dzēsti.

Iepriekš Pleinics sacīja, ka sastāva aprises vēl ir neskaidras, taču paredzams, ka Kurzemes komandā nākamsezon vairāk iespējas būs tieši studentiem.

Kluba finansiālo situāciju neuzlabo arī ģenerālsponsora “Ventspils Brīvostas” atbalsts, ar kuru februārī tika noslēgts reklāmas līgumus par 297 520 eiro. Šī summa gan ir par aptuveni 150 000 eiro mazāka nekā iepriekšējā sezonā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par