Lems, vai atļaut iesaistīt karavīrus Rīgā paredzētā PČ hokejā organizēšanā

10/05/2021 13:01

Valdība otrdien, 11.maijā, lems, vai atļaut iesaistīt karavīrus Rīgā paredzētā Pasaules čempionāta hokejā organizēšanā. Pēc Latvijas Hokeja federācijas (LHF) paustās informācijas, lai čempionāts sekmīgi norisinātos, īsā laika posmā ir jāveic liels darba apjoms, turklāt esošo situāciju apgrūtina arī pašreizējie ceļošanas ierobežojumi un noteiktās epidemioloģiskās prasības saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanu.

Līdz ar to LHF lūgusi iesaistīt Nacionālo bruņoto spēku (NBS) pārstāvjus kā papildspēkus čempionāta organizēšanas procesā, veicot autovadītāju pienākumus. NBS ir apzinājuši 14 karavīrus, kuri sniegtu atbalstu čempionāta organizēšanā. Katrs no NBS pārstāvjiem tiks norīkots par autovadītāju “Škoda” elektromobiļiem kādai no komandām uz čempionāta laiku, veicot personu transportēšanu.

Ņemot vērā situāciju saistībā ar Covid-19 infekciju, autovadītājiem reizi trijās dienās būs jāveic Covid-19 testi. Autovadītājiem tiks izsniegts apģērbs – Škoda jakas, bikses un apavi jānodrošina pašiem, bet jāievēro, ka militārajos formastērpos ģērbties nedrīkstēs.

Karavīru darbs tiks nodrošināts no Aizsardzības ministrijas piešķirtā budžeta. Paredzētais čempionāts norisināsies Rīgā no 2021.gada 21.maija līdz 6.jūnijam, piedaloties 16 dalībvalstīm.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Teilors Beks
23/06/2021 18:01

Minskas “Dinamo” paraksta līgumu ar “Metallurg” rezultatīvāko spēlētāju

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Minskas “Dinamo” paziņojis par viena gada līguma noslēgšanu ar kanādiešu uzbrucēju Teiloru Beku. Aizvadītajā sezonā pieredzējušais hokejists 56 KHL pamatturnīra spēlēs guva 16 vārtus un…