Lenarda māsa arestēta par dalību pensionāres slepkavībā

Kavai Lenards, sportazinas.com
Kavai Lenards | Foto: Ron Turenne/NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Losandželosas “Clippers” jaunpienācēja Kavai Lenarda māsa Kimeša Monae Viljamsa arestēta par dalību 84 gadus vecas sievietes slepkavībā.

Viljamsa un Kendisa Taja Taunsela tiek apsūdzētas 84 gadus vecās Afafas Anisas Assadas izsekošanā līdz tualetei “Temecula Casion” šī gada 31. augustā. Tur pensionārei ticis ielauzts galvaskauss un nozagta somiņa, kurā atradušies aptuveni 800 līdz 1200 ASV dolāru. Abas aizdomās turamās tika apcietinātas 3. septembrī, bet pensionāre no gūtajām traumām mira 4. septembrī.

Pats basketbolists nav sniedzis nekādus komentārus notikušajā un nav atklājis, vai viņam ir kāda saistība ar kādu no aizdomās turamajām sievietēm.

Kāds vietējais Losandželosas medijs bija devies uz Viljamsas māju, kur tika noskaidrots no viņas tantes Denīzes Vudardas, ka viņa un Lenards ir brālis un māsa. Tante gan nemācēja teikt, vai basketbolists ir sazinājies ar ģimeni pēc notikušā.

Riversaidas apgabala šerifa izmeklētājs iesniedzis rakstisku lūgumu, lai Viljamsai tiktu liegta jebkāda drošības nauda viņas brāļa īpašumā esošo naudas līdzekļu dēļ.

Kā zināms, tad Lenards šajā vasarā pievienojās Losandželosas “Clippers” komandai. Abas puses vienojās par līgumu uz trim sezonām, kuru laikā uzbrucējs nopelnīs 103 miljonus ASV dolāru (92,4 miljoni eiro).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par