Lenarda pārstāvji NBA klubiem prasījuši neatļautus labumus

Kavai Lenards, sportazinas.com
Kavai Lenards | Foto: Ron Turenne/NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Losandželosas “Clippers” jaunieguvuma Kavai Lenarda pārstāvji komandām pirms līguma parakstīšanas pieprasījuši neatļautus labumus, vēsta ESPN apskatnieks Stefans Smits.

Kā zināms, 28 gadus vecais Lenards kā brīvais aģents pievienojās Losandželosas “Clippers” vienībai, atsakot “Lakers” un Toronto “Raptors”.

Iepriekš izskanējusi informācija, ka Lenards apzināti vilcinājis laiku, lai pavēstītu par savu nākamo komandu. Šāda laika vilkšana spēlējusi par sliktu klubiem, kuri gaidījuši Lenarda lēmumu, jo brīvo aģentu tirgus pirmajās dienās tikuši izvēlēti spēlētāji, kurus vienības būtu vēlējušās pievienot sastāvam, ja zinātu, ka Lenards nedosies uz viņu komandu. Klubu vadītāji uzskata, ka Lenards to darījis apzināti.

ESPN apskatnieks Smits raidījumā “First Take” pavēstījis, ka klubu izteiktie pārmetumi, visticamāk, ir pamatoti, piebilstot, ka lielu lomu pārrunās spēlējis basketbolista onkulis Deniss.

“Cilvēki NBA aprindās par šo šobrīd aktīvi runā. Basketbolista onkulis Deniss komandām vaicājis daudz dažādas lietas. Piemēram, mājas, lidmašīnas, līgumus ar sponsoriem, garentētu sponsoru naudu. Viņi pieprasījuši šīs lietas, kaut gan pēc NBA noteikumiem tas viss ir nelegāli,” sacīja respektablais apskatnieks.

“Nevaru apgalvot, ka viss izskanējušais ir patiesība. Nevēlos nomelnot onkuli Denisu, bet cilvēki NBA aprindās šobrīd šo tēmu aktīvi apspriež,” turpināja Smits. “Kādēļ tas viss ir svarīgi? Var uzskatīt, ka šāda informācija parādās tikai tādēļ, ka “Raptors” un “Lakers” komandas jūtas apspēlētas, jo nav piekritušas Kavai pārstāvju prasītajam, kas liek domāt: ko ir atdevuši “Clippers”, lai iegūtu Lenardu? Viņi šobrīd ar pirkstiem rāda uz “Clippers”, vēloties uzzināt, ko viņi izdarījuši, lai iegūtu Lenardu…”

Jau vēstījām, Lenards noslēdzis trīs sezonu maksimālo līgumu ar Losandželosas “Clippers” komandu.

Lenardam ir garantēti pirmie divi līguma gadi, bet trešajā viņam ir “player option”, un līdz ar to basketbolists varēs vienpersonīgi izlemt, vai spēlēt “Clippers” sastāvā vēl trešo sezonu.

Līdzīgs maksimālais līgums ir arī citam “Clippers” jaunpienācējam Polam Džordžam. Līdz ar to abas superzvaigznes varēs jau 2021. gadā teorētiski kļūt par brīvajiem aģentiem. Lenardam trīs sezonu laikā paredzēta 103 miljonu dolāru alga.

Sākotnēji figurēja informācija, ka Lenarda līgums būs uz četrām sezonām par 142 miljoniem dolāru, taču līguma garums ir samazināts un gan Lenardam, gan Džordžam karjera “Clippers” sastāvā teorētiski var noslēgties tikai pēc divām sezonām.

Lenards aizvadīja teicamu izslēgšanas turnīru, aizvedot “Raptors” līdz komandas vēsturē pirmajam čempiontitulam. Viņš tika nosaukts par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju, 24 izslēgšanos mačos sakrājot vidēji 30,5 punktus, 9,1 atlēkušās bumbas un 3,9 rezultatīvās piespēles.

Pamatturnīrā Lenards aizvadīja 60 mačus, caurmērā izceļoties ar 26,6 gūtiem punktiem, 7,3 atlēkušajām bumbām un 2,4 rezultatīvām piespēlēm.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par