“Raptors” grauj, Lilards ar Makkolumu kopā samet 62 punktus “Blazers” uzvarā (VIDEO)

17/04/2019 08:59
Demjens Lilards, Portlendas

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu turnīrā izlīdzinājumu sērijā līdz četrām uzvarām panākusi Toronto “Raptors”, savukārt Portlendas “Trail Blazers” nostiprinājusi vadību.

“Raptors” savā laukumā ar 111:82 (26:18, 25:21, 39:27, 21:16) sagrāva Orlando “Magic”, tādējādi reabilitējoties par iepriekš piedzīvoto negaidīto zaudējumu sērijas ievadā.

Mājinieki uzvarēja katrā no ceturtdaļām, viesiem nemaz neļaujot pieteikt jebkādas pretenzijas uz uzvaru. Uzvarētāju rindās ar 37 punktiem izcēlās Kavai Lenards, kurš sasniedza arī izslēgšanas spēļu personīgo rekordu realizētajos metienos no spēles – kopā tādu viņam 15, bet ar “double-double” “piebalsoja” Paskāls Siakams – 19 punkti un 10 bumbas zem groziem. Savukārt viesiem 20 punkti Ārona Gordona rēķinā.

Timēr citā mačā Portlendas “Trail Blazers” mājās ar 114:94 (26:31, 28:23, 37:21, 23:19) uzveica Oklahomasitijas “Thunder”.

Spēle iesākās līdzīgi un vēl otrās ceturtdaļas vidū “Thunder” bija 10 punktu pārsvars, taču mājinieki deficītu bija dzēsuši jau pirms došanās puslaiku pārtraukumā, pēc kura jau pārņēma spēles vadības grožus un tos neatlaida pat līdz fināla svilpei.

Lielisku maču aizvadīja Portlendas aizsargu duets Damiens Lilards un Kristians Džeimss Makkolums, kuri guva attiecīgi 29 un 33 punktus, savukārt “Thunder” rindās Raselam Vestbrukam pietrūka tikai viena bumba zem groziem līdz “triple-double” – 14 punkti, deviņas atlēkušās un 11 rezultatīvas piespēlēs, bet Pols Džordžs izcēlās ar 27 punktiem.

Līdz ar to, Portlenda uzvarējusi abās mājās spēlēs, sērijā esot vadībā ar 2-0.

Par Dāvja Bertāna un Sanantonio “Spurs” sekmēm jau ziņojām.