Lenards aizvada rezultatīvāko spēli šajā sezonā, Jannis gūst 37 punktus 22 minūtēs

15/01/2020 09:47

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē Losandželosas “Clippers” (28-13) uzbrucējs Kavai Lenards guva 43 punktus, aizvadot savu rezultatīvāko spēli šajā sezonā. “Clippers” savu skatītāju priekšā ar 128:103 pārspēja Klīvlendas “Cavaliers” (12-29).

Iepriekšējās sezonas NBA finālsērijas vērtīgākais spēlētājs Lenards laukumā pavadīja 29 minūtes, spēlējot tikai trīs ceturtdaļās. “Sportstradar” apskatnieki atklājuši, ka šī ir tikai otrā reize kopš 1996.gada, kad kāds “Clippers” spēlētājs trīs ceturtdaļu laikā ticis pie vismaz 40 punktiem. 2018.gadā trīs ceturtdaļas bija gana Lū Viljamsam, kurš ar 40 punktiem izcēlās pret Goldensteitas “Warriors”.

Arī šajā mačā Viljamss izcēlās ar rezultativitāti, gūstot 24 punktus, kamēr cits komandas līderis Pols Džordžs spēlē nepiedalījās savainojuma dēļ. Zaudētāju rindās 25 punktus guva Kolins Sekstons, bet ar 21 gūtu punktu atzīmējās turks Sedi Osmans.

Citā mačā spēcīgo Hjūstonas “Rockets” (26-13) ar 121:110 pārspēja Memfisas “Grizzlies” (19-22) vienība. Uzvarētāju rindās 26 punktus guva talantīgais aizsargs Temetriuss Morants, kurš izdarīja arī astoņas rezultatīvas piespēles. Dilonss Brūks pievienoja 24 punktus, bet Lietuvas centrs Jons Valančūns guva 19.

Zaudētājiem 41 punktu sakrāja Džeimss Hārdens, kurš pret “Grizzlies” jau vēsturiski bijis rezultatīvs, jo iepriekšējās piecās spēlēs vienmēr spējis sasniegt 40 punktu atzīmi. “Rockets” nācās iztikt bez Rasela Vestbruka, kurš tika atpūtināts.

Kārtējo neveiksmi piedzīvoja līgas pastarīte Ņujorkas “Knicks” (11-30), kura izbraukumā ar 102:128 atzina Milvolki “Bucks” (36-6) pārākumu. “Bucks” līderim Jannim Adetokunbo bija vajadzīgas tikai 22 minūtes, lai gūtu 37 punktus un atlikušo spēli vērotu no rezervistu soliņa. “Knicks” rindās “double double” sakrāja spēka uzbrucējs Džūlius Rendls, kurš 25 punktiem pieplusoja arī 15 atlēkušās bumbas.