Lenards ar lielisku sniegumu kaldina “Raptors” pirmo uzvaru sērijā pret “Bucks” (VIDEO)

20/05/2019 08:17

Naktī uz pirmdienu Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Austrumu konferences fināla sērijas trešajā mačā pie uzvaras tik Toronto “Raptors” komanda.

“Raptors” savā laukumā otrajā papildlaikā ar 118:112 (30:21, 28:30, 19:24, 19:21, 22:16) pārspēja Milvoki “Bucks”.

Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki, kas pirmajā ceturtdaļā pēc sekmīga izrāviena iekrāja 10 punktu pārsvaru. Arī mača otrajā ceturtdaļā rezultāta starpība svārstījās starp sešiem un 11 punktiem.

Otrajā puslaikā “Bucks” izdevās pietuvoties līdz -3, taču “Raptors” joprojām turējās vadībā. Minūti pirma pamatlaika beigām Toronto komanda veica izrāvienu un ieguva piecu punktu pārsvaru, taču “Bucks” izdevās atspēlēties un panākt papildlaiku. Otrajā pagarinājumā pateicoties Kavai Lenarda sniegumam uzvaru izcīnīja “Raptors” komanda.

Uzvarētāju rinās 36 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles Lenardam, bet 25 punktus un 11 atlēkušās bumbas pievienoja Paskāls Sjakams. Zaudētājiem 24 punkti un septiņas atlēkušās bumbas Džordžam Hilam, bet Jannim Adetokunbo 12 punkti, 23 atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles.

Sērijas nākamais mačs paredzēts 22. maijā pulksten 3.30 pēc Latvijas laika.