Lenards: Braienta pilots ir puisis, kuram tu jautā, lai viņš nogādā no pilsētas un pilsētu

30/01/2020 19:12

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Losandželosas “Clippers” zvaigzne Kavai Lenards atklājis, ka arī bija lidojis ar to pašu pilotu un helikopteru, ar kuriem bojā gāja leģendārais Kobe Braients. 

Jau ziņojām, ka aizvadītajā svētdienā traģiski helikoptera avārijā Losandželosā bijā gāja Losandželosas “Lakers” leģenda Braients. 

Lenards izteicās: “Viss bija tieši tāpat – tas pats pilots, tāda pati situācija, apstākļi, helikopters. Esmu lidojis pa to pašu maršrutu, lai tiktu uz Sandjego un atpakaļ.” 

“Ara Zobajans noteikti bija viens no labākajiem pilotiem. Tas ir puisis, kuram to vaicā, lai viņš tevi nogādā no pilsētas uz pilsētu. Situācijas ir vienkārši sirreāla,” sacīja “Clippers” zvaigzne. 

Neskaitot 41 gadu veco Kobi, traģēdijā bojā gāja viņa 13 gadus vecā meita Džianna Braienta, beisbola treneris Džons Altobelli (56 gadi), viņa sieva Kerija Altobelli (46) un abu meita Alisa Altobelli (13), kura spēlēja vienā meiteņu basketbola komandā ar Džiannu. 

Tāpat dzīvību zaudēja basketbola trenere Kristīna Mosēra (38), Braienta personīgais pilots Zobajans (50), kā arī vēl viena 13 gadus veca meitene – Peitona Čestera, kura arī bija Džiannas komandas biedrene, un viņas māte Sāra Čestera (45). 

Alisa, Džianna un Peitona pārstāvēja “Mamba Sports Academy” jauno sportistu organizāciju kur spēlēja vienā basketbola komandā. Visi traģēdijā bojā gājušie devās uz šīs akadēmijas sacensībām, kur jaunajām meitenēm bija paredzētas spēles. 

Komentāri - 1

  • Gints
    02/02/2020 18:34

    Tagad sāku saprast kāpēc nelidoju ar heli, jo jādzīvo.

Pieslēgties

Dienas fokusā

26/02/2021 12:35

Latvijas basketbola izgāztā iespēja – kad un kur būs nākamā?

Visiem labi zināms tikko piedzīvotais Latvijas vīriešu basketbola izlases fiasko 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, tāpat arī nesenie notikumi ar sieviešu valstsvienības netikšanu uz Eiropas čempionātu. Daudz apskatīts, analizēts…