Lenards: Nekam nav nozīmes, kamēr nav izcīnīta ceturtā uzvara

Kavai Lenards, sportazinas.com
foto: nba.com

Jau vēstīts, ka Nacionālās basketbola asociācijas () finālsērijas ceturtajā spēlē Toronto “Raptors” izbraukumā ar rezultātu 105:92 (17:23, 25:23, 37:21, 26:25) pieveica iepriekšējo divu gadu čempioni Goldensteitas “Warriors”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot jau 3-1.

Savus komentārus pēc spēles sniedza komandu pārstāvji.

Zīmīgi, ka 2016. gada finālsērijā “Warriors” ir pretējā situācijā – tobrīd tā bija vadībā sērijā pret Klīvlendas “Cavaliers” ar Lebronu Džeimsu un Kairiju Ērvingu priekšgalā ar 3-1, taču piedzīvoja trīs zaudējumus pēc kārtas. Tā ir vienīgā no 34 reizēm, kad kāda komanda spējusi to paveikt.

“Esam jau piedzīvojuši, kad finālsērijā rezultāts ir 3-1. Toreiz izlaidām no rokām uzvaru, kāpēc gan mums neizveidot pašiem savu vēsturi un neatspēlēties? Ticu, ka esam uz to spējīgi,” sacīja “Warriors” uzbrucējs .

Viņam pievienojās arī komandas biedrs : “Mēs aizvien esam gatavi cīnīties un centīsimies panākt pretiniekus. Protams, ka šobrīd nepiedzīvojam labākās sajūtas, bet nekas vēl nav beidzies. Mums ir iespējas uzvarēt visā sērijā.”

Savukārt “Raptors” galvenais treneris Niks Nērss sacīja: “Pirmdien atkal spēlēsim savās mājās, bet skaidrs, ka “Warriors” būs ļoti motivēti uzvarēt un nepieļaut, ka sērija noslēdzās jau tad. Komandā īsti neesam runājuši par to, kāds ir rezultāts. Zinām, ka “Warriors” ir lieliska komanda un apzināmies, cik grūti pret viņiem ir izcīnīt uzvaras. Darīsim visu, lai paceltu čempionu kausu jau pēc nākamās spēles.”

Lielisku spēli aizvadīja “Raptors” uzbrucējs , kuram gūti 36 punkti un izcīnītas 12 bumbas zem groziem.

“Mums ir jāsaglabā pacietība. Šobrīd nav nozīmes tam, kāds ir rezultāts sērijā. Ir jāizcīna ceturtā uzvara. Mums ir jāturpina būt pārliecinātiem par sevi, jāspēlē droši un pacietīgi, kā arī nevajag neko sasteigt. Tad jau redzēsim, kā tas viss atrisināsies,” teica Lenards.

Tāpat viņš atklāja, ka sezonas laikā izlaistās spēles atpūtas nolūkos viņam nākušas par labu: “Tas nospēlējis milzīgu lomu arī izslēgšanas spēlēs. Ja Toronto vadība sezonas laikā nebūtu mani atpūtinājusi un ļāvusi man atjaunoties, es šobrīd nespēlētu. Esmu patiesi priecīgs, ka komanda to izdarīja.”

Nākama spēlē un, iespējams, pēdējā, norisināsies naktī uz pirmdienu Toronto.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par