Lenards pēc titula izcīnīšanas MVP balvu pasniedz Laurijam: Arī tu biji to pelnījis (VIDEO)

Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionvienības Toronto “Raptors” zvaigzne izcēlies ar jauku žestu pēc titula izcīnīšanas.

Jau ziņots, ka “Raptors” naktī uz piektdienu ar 114:110 finālsērijas sestajā spēlē uzveica Goldensteitas “Warriors”, sērijā triumfējot ar 4-2 un pirmo reizi kluba vēsturē triumfējot NBA.

Pēc mača par vērtīgāko finālsērijas spēlētāju tika nosaukts Lenards. Viņš un cits komandas spīdeklis devās uz medija ESPN interviju, bet pirms tās pārmija pāris vārdus.

“Ņem, vecīt, tu to esi pelnījis,” pasniedzot savu MVP kausu, Lenards sacīja Laurijam. “Tā ir brutāli forša balva, bet tu arī to esi pelnījis, jo biji labākais spēlētājs laukumā aizvadītajā mačā. Man šo balvu nevajag, jo gribu tikai uzvarēt un izbaudīt šo ceļu līdz trofejai.”

Laurijs vien piebilda, ka viņš tic, ka Lenardam vēl kādreiz izdosies kļūt par finālsērijas MVP. Basketbolista kontā šobrīd jau ir divi šādi apbalvojumi.

Laurijs un Paskāls Sjakams bija dalīti rezultatīvākie spēlētāji noslēdzošajā šīs sezonas NBA spēlē, jo katrs guva pa 26 punktiem. Laurijam arī desmit rezultatīvas piespēles, kamēr Lenards izcēlās ar 22 punktiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par