Ļeščovs nopelna trīs punktus, arī Šišļaņņikovs gūst vārtus Alpu līgā

21/09/2018 00:48
Imants Ļeščovs, Sportazinas.com

Alpu hokeja līgā ceturtdien ar gūtiem vārtiem komandas graujošā uzvarā izcēlās latviešu aizsargs Imants Ļeščovs un uzbrucējs Oļegs Šišļaņņikovs.

Ļeščova un Šišļaņņikova pārstāvētā ”Ritten” mājās guva astoņus vārtus un sagrāva ”Klagenfurt II” (8:2). Abi latviešu hokejisti izcēlās ar gūtiem vārtiem, turklāt Ļeščovs atzīmējās arī ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt Krievijas augstākajā hokeja līgā (VHL) latviešu pārstāvēto klubu duelī Eduarda Hugo Jansona pārstāvētā Aļmetjevskas ”Neftyanik” ar 2:1 izbraukumā pieveica Karagandas ”Saryaka”, kuras rindās spēlē Edgars Siksna un Nikolajs Jeļisejevs. Jansons šoreiz netika pieteikts mačam, kamēr Siksna un Jeļisejevs abi laukumā pavadīja vairāk nekā 15 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Citā VHL spēlē latviešu speciālista Leonīda Tambijeva vadītā Sanktpēterburgas ”Dynamo” viesos sakāva Voronežas ”Byran” (4:0). Tikmēr viņa dēla Kirila Tambijeva pārstāvētā Ustjkamenogorskas ”Torpedo” savā laukumā papildlaikā ar 2:1 apspēlēja Ņeftekamskas ”Toros”. Latviešu uzbrucējs nospēlētajās 18:40 minūtēs vienu reizi meta pa vārtiem.

Savukārt Hantimansijskas ”Yugra” ar Ērika Ševčenko palīdzību pēcspēles metienos pārspēja ”Tambov”. Latviešu aizsargs laukumā pavadīja 27 ar pusi minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem.