Ļeščovs un Šišļaņņikovs kaldina ”Ritten” panākumu, R. Bļugers debitē USHL

28/09/2018 00:37
Imants Ļeščovs, Sportazinas.com

Alpu hokeja līgā ceturtdien ar rezultatīvām piespēlēm izcēlās aizsargs Imants Ļeščovs un uzbrucējs Oļegs Šišļaņņikovs. Tikmēr Savienoto Valstu hokeja līgā (USHL) debiju piedzīvoja uzbrucējs Roberts Bļugers.

Ļeščovs un Šišļaņņikovs izcēlās ar rezultatīvām piespēlēm un palīdzēja ”Ritten” mājās ar 5:3 pieveikt ”Gherdeina”. Abi latviešu hokejisti gan maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

USHL debiju piedzīvoja Roberts Bļugers, kura pārstāvētā Medisonas ”Capitols” viesos piekāpās Demoinas ”Buccaneers” (2:5). Latviešu uzbrucējs spēlēja zaudētāju pirmajā virknējumā, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Krievijas Augstākajā hokeja līgā (VHL) zaudējumu piedzīvoja Edgara Siksnas pārstāvētā Karagandas ”Saryarka”, kas ar 3:4 izbraukumā atzina ”Bars” pārākumu. Latviešu aizsargs laukumā pavadīja 16 un 34 sekundes, nopelnot divas soda minūtes un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tāpat neveiksmi cieta arī Kirila Tambijeva pārstāvētā Ustjkamengorskas ”Torpedo”, ar identisku rezultātu (3:4) viesos zaudējot Penzas ”Dizel”. Latviešu uzbrucējs uz ledus bija 15 minūtes un 37 sekundes, izdarot divus metienus pa vārtiem un iegūstot negatīvu lietderības koeficientu -1. Tikmēr viņa tēva Leonīda Tambijeva vadītā Sanktpēterburgas ”Dynamo” mājās sagrāva ”Gornyak Uchaly” (5:0).

Savukārt Norvēģijas čempionātā Maksima Ponomarenko pārstāvētā ”Stjernen” ar 5:3 apspēlēja ”Lillehammer”. Latviešu aizsargs divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.