Lestera izcīna astoto uzvaru pēc kārtas

08/12/2019 22:32

Lesteras “City” futbolisti svētdien svinēja uzvaru Anglijas premjerlīgas spēlē un nostiprinājās kopvērtējuma otrajā vietā.

2016.gada Anglijas čempioni viesos ar 4:1 (2:1) pārspēja Birmingemas “Aston Villa” vienību.

Lesteras komanda premjerlīgā uzvarējusi astoņās spēlēs pēc kārtas, bet visu turnīru ietvaros tai ir deviņu panākumu sērija.

Pirmos vārtus guva Džeimijs Vārdijs, kurš 20.minūtē noslēdza ātru uzbrukumu, apspēlēdams pretinieku aizsargus un vārtsargu. Četras minūtes pirms pirmā puslaika beigām Keleči Iheanačo no tuvas distances dubultoja viesu pārsvaru, bet kompensācijas laikā Džeks Grīlišs ar sitienu no soda laukuma dziļuma vienus vārtus atguva.

Otrā puslaika ievadā, 49.minūtē, pēc stūra sitiena bumbu ar galvu vārtu devītniekā ieraidīja Džonijs Evanss, bet 75.minūtē Vārdijs rezultatīvi noslēdza vēl vienu Lesteras komandas ātru uzbrukumu.

“Esam augšā un tas parāda, ka spēlējam labi. Mūsu sniegums bija labs, ņemot vērā to, ka pretinieki demonstrēja vienu no labākajām pretspēlēm pēdējo tikšanos laikā,” pēc mača sarunā ar “Sky Sports” teica Evanss.

Tikmēr Vulverhemptonas “Wanderers” viesos nospēlēja neizšķirti 2:2 (2:2) ar Braitonas un Havas “Albion”, nezaudējot 11.spēli pēc kārtas. “Wanderers” komandai abus vārtus guva Djogu Žota.

Jau ziņots, ka Mančestras klubu derbijā sestdien Anglijas premjerlīgā futbolā viesos “United” ar 2:1 pārspēja “City”, vēl vairāk attālinot pretiniekus no pirmajā vietā esošās “Liverpool”. Savukārt jau 15.panākumu 16 spēlēs guva “Liverpool”, kas viesos ar 3:0 (2:0) apspēlēja “Bournemouth”.

Zaudējumu viesos piedzīvoja vēl viena medaļu pretendente Londonas “Chelsea”, kas ar 1:3 atzina Liverpūles “Everton” pārākumu. Tikmēr Žuzē Mourinju vadītā Totenhemas “Hotspur” turpināja atdzimšanu pēc 5:0 panākuma savā laukumā pār “Burnley”.

Pēc 16 spēlēm pirmajā vietā ar 46 punktiem ir nepārspētā “Liverpool”. Ar 38 punktiem seko Lesteras “City”, bet tālāk ar 32 punktiem ir Mančestras “City”, bet ceturto pozīciju ar 29 punktiem ieņem Londonas “Chelsea”. Mančestras “United” un Vulverhemptonas “Wanderers” ir 24, bet Totenhemas “Hotspur” – 23 punkti 16 spēlēs.