Lesteras “City” izcīna “Community Shield” trofeju

08/08/2021 17:16
Džeimijs Vārdijs un Kaspers Šmeihels

Lesteras “City” komanda sestdien Vemblija stadionā triumfēja “Community Shield” turnīrā. Lesteras futbolisti ar rezultātu 1:0 (0:0) uzvarēja Anglijas čempioni Mančestras “City”. Lesterieši titulu izcīnīja, pateicoties kādreizējā Mančestras kluba uzbrucēja Keleči Iheanačo 89.minūtē realizētajai “pendelei”. 11 metru soda sitienu nopelnīja pats Iheanačo, kuru soda laukumā nogāza Natans Ake.

Iheanačo pirms uzvaras vārtu gūšanas laukumā pavadīja desmit minūtes, jo mačā iesaistījās, 79.minūtē nākot uz maiņu. Spēles 65.minūtē savu debiju Mančestras komandā piedzīvoja pussargs Džeks Grīlišs, kuru šonedēļ “City” no Birmingemas “Aston Villa” iegādājās par Anglijas futbola vēsturē lielāko summu, 100 miljoniem Lielbritānijas mārciņu.

Lesteras klubs iepriekšējā sezonā uzvarēja Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausā, bet Mančestras futbolisti tika kronēti par premjerlīgas čempioniem. Jaunā premjerlīgas sezona sāksies nākamajā nedēļas nogalē.