Lesteras “City” pasakas autors Ranjēri atgriežas Anglijas premjerlīgā

04/10/2021 08:59
Nokopēts
Klaudio Ranjēri

69 gadus vecais speciālists Klaudio Ranjēri piekritis kļūt par Anglijas premjerlīgas kluba “Watford” galveno treneri, vēsta “Sky Sports”. Sagaidāms, ka līgums ar pieredzējušo speciālistu tiks parakstīts šodien.

Ranjēri pēdējā darba vieta bija Dženovas “Sampdoria”, kurā viņš strādāja no 2019. gada 12. oktobra līdz šī gada 30. jūnijam. Viņa vadībā komanda 72 spēlēs izcīnīja 27 uzvaras un piedzīvoja 32 zaudējumus, vēl 13 mačiem noslēdzoties neizšķirti.

Savā vairāk nekā 30 gadu ilgajā trenera karjerā Ranjēri vadījis 18 klubus strādājot Itālijas, Spānijas, Anglijas un Francijas čempionātos. Tāpat viņš 2014. gadā aizvadīja četrus mačus pie Grieķijas izlases stūres. Ranjēri ir Itālijas C un B sērijas čempions, Itālijas kausa un UEFA Superkausa ieguvējs un Francijas pēc spēka otrās līgas uzvarētājs.

Tomēr par lielāko sensāciju speciālists parūpējās 2015./2016. gada sezonā, kad viņa vadītā Lesteras “City” daudziem par pārsteigumu pirmo reizi komandas vēsturē kļuva par premjerlīgas čempioni. Ranjēri trenētā vienība tuvāko sekotāju Londonas “Arsenal” apsteidza par desmit punktiem.

“Watford” ieņem 15. vietu premjerlīgā, septiņās spēlēs komanda izcīnījusi divas uzvaras un tikusi pie septiņiem punktiem.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām