Lesteras “City” svin uzvaru un atgriežas trešajā pozīcijā

03/11/2019 18:23
Lesteras

Lesteras “City” komanda svētdien svinēja uzvaru Anglijas futbola premjerlīgas 11.kārtas spēlē, pēc kuras atgriezās kopvērtējuma trešajā pozīcijā.

2016.gada čempione viesos ar rezultātu 2:0 (0:0) pārspēja Londonas “Crystal Palace”.

Viesi pirmos vārtus guva 57.minūtē, kad Čalars Sejindzi pēc stūra sitiena ar kāju raidīja bumbu tīklā. Divas minūtes pirms pamatlaika beigām Džeimijs Vārdijs ar precīzu raidījumu no aptuveni 12 metriem pielika punktu “City” komandas uzvarai.

Vārdijs šosezon guvis desmit vārtus un piekto sezonu pēc kārtas šajā statistikas rādītājā sasniedzis divciparu skaitli.

Tikmēr kārtējo neveiksmi piedzīvoja Totenhemas “Hotspur”, kas viesos nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar Liverpūles “Everton”.

Viesus 63.minūtē ar sitienu no 13 metriem vadībā izvirzīja Delle Ali, kuram asistēja Honmiņs Sons, kurš 16 minūtes vēlāk atstāja Ziemeļlondonas komandu mazākumā. Dienvidkorejietis paklupināja Andrē Gomešu, kurš kritienā izlauza sev potīti.

Neizšķirtu kompensācijas laika septītajā minūtē izrāva Dzenks Tosuns, kurš precīzi sita ar galvu.

Jau ziņots, ka sestdien “Liverpool” viesos ar rezultātu 2:1 (0:1) uzvarēja “Aston Villa”. Vārtus “Liverpool” rindās guva Sadio Manē un Endrū Robertsons, kamēr mājinieku komandā izcēlās Mahmuds Hasans, kurš futbola aprindās zināms ar iesauku Trezegē.

Citā spēlē Mančestras “United” viesos ar rezultātu 0:1 (0:1) piekāpās “Bournemouth”. Viesi vārtus zaudēja mača 45.minūtē, kad precīzi sita Džošua Kings.

Tikmēr Londonas “Arsenal” savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0) ar Vulverhemptonas “Wanderers”. Londonas klubā vienīgos vārtus guva Pjērs Emeriks Obamejangs, bet viesu rindās izcēlās Rauls Himeness.

Savukārt Mančestras “City” mājās ar 2:1 (0:1) uzveica “Southampton”. Rezultātu 13.minūtē atklāja viesu spēlētājs Džeimss Vards-Provss, bet mājinieki rezultātu izlīdzināja vien 70.minūtē, kad precīzi sita Serhio Agvero. Četras minūtes līdz pamatlaika beigām uzvaru “City” vienībai izrāva Kails Volkers.

Vēl vienā mačā Londonas “Chelsea” viesos ar 2:1 (1:0) apspēlēja “Watford”.

Piektajā minūtē viesus vadībā izvirzīja Tamijs Eibrehems, bet 55.minūtē pēc viņa piespēles izcēlās Kristians Pulišičs. 80.minūtē ar 11 metru soda sitienu vienus vārtus atguva Žerārs Delofē, taču izlīdzināt rezultātu mājinieki nespēja.

Čempionāta līderpozīcijā ar 31 punktu 11 spēlēs ir “Liverpool”, kamēr Mančestras “City” iekrājusi par sešiem punktiem mazāk. Lesteras “City” ar 23 punktiem ir trešā, bet Londonas “Chelsea” ar tikpat punktiem ir Londonas “Chelsea”. Sešus punktus aiz pirmā četrinieka ir Londonas “Arsenal”.