Letangs: Mēs ar Malkinu un Krosbiju vēlamies noslēgt karjeru Pitsburgā

29/05/2021 22:10
Nokopēts
Jevgēņijs Malkins, Kriss Letangs un Sidnijs Krosbijs

Latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētās Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Pitsburgas “Penguins” kapteiņa asistents Kriss Letangs atklājis, ka vēlas turpināt pārstāvēt “Penguins” arī nākotnē un savu profesionālo karjeru labprāt noslēgtu kopā ar komandas līderiem Jevgēniju Malkinu un Sidnju Krosbiju tieši “Penguins” vienības rindās.

“Mēs ar Džino [Malkinu] un Sidu [Krosbiju] vēlamies noslēgt savu karjeru kā “Penguins” hokejisti,” atklāja 34 gadus vecais Letangs, kurš karjeras turpinājuma perspektīvas apspriedis arī pārējiem komandas līderiem.

“Mēs ticam saviem spēkiem,” turpināja kapteiņa asistents. “Manuprāt, mums vēl ir daudz ko piedāvāt. Tas ir tas, ko mēs gribam, taču ne mums lemt.”

Letangu 2005.gada NHL draftā “Penguins” izvēlējās ar kopējo 62.numuru, aizsargam Pitsburgas komandas rindās aizvadot visu savu profesionālo karjeru, proti, 15 sezonas. Aizvadītajā sezonā hokejists laukumā devās 55 mačos, kuros guva septiņus vārtus un atdeva 38 rezultatīvas piespēles. Pēdējo četru sezonu laikā aizsargs ik gadu izcēlies vismaz ar 44 rezultativitātes punktiem.

Arī citas divas komandas lielākās zvaigznes Malkins un Krosbijs Pitsburgā aizvadījuši visu savu līdzšinējo karjeru – Malkinu “Penguins” izvēlējās 2004.gada draftā ar kopējo otro numuru, bet jau gadu vēlāk kā drafta pirmais numurs komandai pievienojās Krosbijs.

Krosbijs karjeras laikā aizvadījis 1039 mačus “Penguins” kreklā, kuros guvis 486 vārtus un atdevis 839 piespēles. Malkins, savukārt, 940 spēlēs iekrājis 1104 (424+680) rezultativitātes punktus. Visi trīs hokejisti kopā ar “Penguins” virs galvas cēluši trīs Stenlija kausus – 2009., 2016. un 2017.gadā.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām