Vācijas čempione sezonu sāk ar neizšķirtu, “Barcelona” piedzīvo šoku Bilbao (VIDEO)

16/08/2019 23:54

2019./2020. gada sezonas bundeslīgas atklāšanas mačā Vācijas čempione Minhenes “Bayern” savā laukumā nospēlēja neizšķirti ar Berlīnes “Herta” – 2:2. Spēles norisinājās arī citos Eiropas top čempionātos.

Vācija

“Bayern” un “Herta” mačā rezultāts tika atklāts 24. minūtē, kad precīzs bija Roberts Levandovskis. Vēl līdz pārtraukumam viesiem izdevās ne tikai panākt neizšķirtu, bet arī izvirzīties vadībā. Pēc Vedada Ibiseviča vārtu guvuma 36. minūtē rezultāts bija 1:1, savukārt vēl divas minūtes vēlāk Marko Grujičs panāca 1:2.

Spēles otrajā pusē “Bayern” izlīdzināja rezultātu. Uz “Herta” vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, ko veiksmīgi realizēja pirmo vārtu autors Levandovskis. Līdz mača beigām atlika vēl 30 minūtes, taču rezultāts vairs nemainījās – 2:2.

Iepriekšējā sezonā Minhenes vienība 29. reizi izcīnīja Vācijas čempionu titulu. Viņu pretinieki “Herta” ierindojās 11. vietā.

Francija

Lionas “Olympique” savā laukumā sagrāva “Angers” ar 6:0. Ar diviem vārtu guvumiem atzīmējušies Musa Dembelē un Memfiss Depajs, bet vēl pa reizei pretinieku vārtsargu pārspējuši Usems Avars un Žans Lukass. Divos mačos “Olympique” spēlētāji guvuši deviņus vārtus, saglabājot neskārtu savu cietoksni.

Spānija

Starts sezonai tika dots arī “La Liga” turnīrā. Atklāšanas spēlē Bilbao “Athletic” savā laukumā uzņēma “Barcelona”. Viesi spēlēja bez sava līdera Lionela Messi, toties debiju Spānijas čempiones rindās piedzīvoja divi futbolisti – bijušais Madrides “Athletico” uzbrukuma līderis Antuāns Grīzmans un jaunais talants no Amsterdāmas “Ajax” Frenkijs de Jangs.

33. minūtē “Barcelona” palika bez uzbrucēja Luisa Svaresa, kurš vienā no epizodēm guva kājas ikras traumu. Vienīgie vārti tika gūti 89. minūtē, kad viesus ar skaitu vārtu guvumu šokēja 38 gadus vecais “Athletic” uzbrucējs Arics Aduriss, atnesot mājiniekiem visai negaidītu uzvaru – 1:0.