Levandovskim vēl viena spēle ar diviem vārtiem Spānijā, “Bayern” turpina neveiksmju sēriju un zaudē Augsburgā

17/09/2022 20:25
Roberts Levandovskis

Šovakar Eiropas vadošajās futbola līgās norisinās spēles ar grandu dalību.

Vācija

Minhenes “Bayern” ar 0:1 zaudēja “Augsburg”, vienīgos vārtus 59. minūtē gūstot Mergimam Berišam. Jāatzīmē, ka “Bayern” jau ceturto spēli pēc kārtas nespēj tikt pie uzvaras bundeslīgā – iepriekš trīs mači noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu.

Tikmēr par turnīra līderi kļuvusi Dortmundes “Borussia”, kura ar 1:0 pārspēja “Schalke 04”. Uzvaru komandai 79. minūtē atnesa 17 gadus vecais Jusufa Moukoko. Vēl Frankfurtes “Eintracht” ar 3:1 apspēlēja “Stuttgart”, Menhengladbahas “Borussia” bija pārāka pār “RB Leipzig” – 3:0, bet mačs starp Leverkūzenes “Bayern” un Brēmenes “Werder” noslēdzās neizšķirti 1:1.

Spānija

“Barcelona” tika pie panākuma pār “Elche” ar 3:0. Divus no trīs vārtiem guva Roberts Levandovskis, savukārt pretinieku komanda jau 45. minūtē palika deviņu cilvēku sastāvā. Poļu uzbrucējam tā bija trešā spēle Spānijas čempionātā ar diviem vārtiem.

Tikmēr “Mallorca” ar 1:0 uzvarēja “Almeria” vienību, bet “Valencia” ar 3:0 pārspēja “Celta Vigo”.

Anglija

Čempione Mančestras “City” neizjuta problēmas mačā pret Vulverhemptonas “Wanderers” – 3:0. Arī šoreiz bez vārtu guvuma nepalika Ērlings Hālands, kura kontā jau desmit goli. Arī “City” pretiniece agri palika mazākumā – jau 33. minūtē, kad rezultāts bija 2:0 par labu Mančestras komandai.

Vēl Ņūkāslas “United” un “Bournemouth” nospēlēja neizšķirti 1:1, bet Totenhemas “Hotspur” ar 6:2 sagrāva Lesteras “City”. Ar “hat-trick” uzvarētāju rindās izcēlās Sons Honmins.