Levandovskis piekto reizi karjerā vienas sezonas ietvaros sasniedz 30 vārtu atzīmi

19/03/2022 23:34
Roberts Levandovskis

Vācija

30 vārtu robežu sestdien Vācijas bundeslīgā sasniedza Polijas futbola zvaigzne Roberts Levandovskis, kurš palīdzēja viņa pārstāvētajai Minhenes “Bayern” ar 4:0 sagraut Berlīnes “Union”. Levandovskis atzīmējās ar diviem goliem un tagad viņam bundeslīgā šīs sezonas ietvaros kopumā ir 31 precīzs raidījums.

Levandovskis ar 11 metru sitienu pirmā puslaika kompensācijas laikā panāca 3:0, bet otrā puslaika pašā sākumā iesita vēl vienu bumbu pretinieku vārtos (4:0). Pirmos divus vārtus minheniešiem savukārt guva Kingslijs Komans un Tangujs Nianzu. Levandovskim šī tādējādi ir piektā sezona, kurā viņš izcēlies ar vismaz 30 vārtiem Vācijas čempionātā. Vienīgais spēlētājs, kurš to spējis iepriekš, ir leģendārais Gerds Millers.

Citās spēlēs “Mainz” ar 4:0 pārliecinoši uzvarēja “Arminia Bielefeld”, kā arī sauso uzvaru izcīnīja Berlīnes “Hertha”, kas ar 3:0 apspēlēja “Hoffenheim”. Pie panākuma arī tika “Stuttgart”, kas ar 3:2 uzveica “Augsburg”, bet “Freiburg” cīnījās neizšķirti 0:0 ar “Greuther Furth”.

Itālija

A sērijā pie uzvaras tika “Napoli”, kas ar 2:1 pārspēja “Udinese”. Uzvarētājiem abus vārtus guva Viktors Ošimens, kurš gan panāca neizšķirtu, gan izvirzīja savu komandu vadībā. “Udinese” rindās tikmēr precīzs bija Žerārs Delofeu, tomēr viesi pārsvaru nespēja nosargāt.

Citā spēlē Milānas “Inter” cīnījās neizšķirti 1:1 ar “Fiorentina”. Milānieši nonāca iedzinējos pirmie, jo 50. minūtē Lukass Toreira panāca 1:0 “Fiorentina” labā, taču “Inter” sastāvā Denzels Dumfriess pēc piecām minūtēm atguva līdzsvaru uz tablo. Tikmēr otra Milānas komanda “Milan” ar 1:0 uzveica “Cagliari”, vienīgos vārtus gūstot Ismaelam Bennaceram.

Spānija

Madrides “Atletico” ar rezultātu 1:0 apspēlēja “Rayo Vallecano”, vienīgos vārtus gūstot Kokē, bet “Valencia” ar identisku rezultātu 1:0 pārspēja “Elche”, uzvaru atnesot Gonsalu Gedešam. Tikmēr citos mačos “Granada” ar 3:2 apspēlēja “Deportivo Alaves”, bet “Osasuna” ar 3:1 tika galā ar “Levante”

Francija

“Ligue 1” turnīrā norisinājās divas spēles. Vienā no tām “Lille” ar 1:0 pieveica “Nantes”, bet otrā “Lens” ar 3:1 apspēlēja “Clermont Foot”.

Anglija

Vienīgajā Anglijas premjerlīgas spēlē Londonas “Arsenal” ar 1:0 uzvarēja “Aston Villa”. Uzvaras vārtus londoniešiem guva Bukajo Sakā, kurš bija precīzs 30. minūtē.