Levandovskis turpina būt precīzs, dienas abos mačos rezultātu atklāj ar 11 metru soda sitienu

17/05/2020 20:54

Vācijas bundeslīgā šodien tika aizvadītas divas spēles. Čempionāta līdere Minhenes “Bayern” ar rezultātu 2:0 pārspēja Berlīnes “Union” vienību.

Pirmā puslaika 17.minūtē pēc stūra sitiena vārtus guva Tomass Millers, kuri netika ieskaistīti, jo pēc video atkārtojuma noskatīšanās tika fiksēta aizmugure. 40.minūtē ar 11 metru soda sitienu “Bayern” vadībā izvirzīja līgas labākais snaiperis Roberts Levandovskis.

Otrajā spēles daļā teritoriālais pārsvars turpināja piederēt Minhenes kluba futbolistiem. Vārtus bundeslīgas līdervienībai izdevās 81.minūtē, kad precīzi ar galvu pēc stūra sitiena nospēlēja Benžamēns Pavārs.

Poļu uzbrucējam Levandovskim šī mača vārtu guvums bija 40. šajā sezonā, visus turnīrus kopā skaitot. Viņš 40 gūto vārtu robežu ir sasniedzis jau piecas sezonas pēc kārtas.

Dienas pirmajā spēlē “Koln” un “Mainz 05” nospēlēja neizšķirti – 2:2. Spēles rezultātu arī ar 11 metru soda sitienu jau sestajā minūtē atklāja Ķelnes komandas spēlētājs Marks Uts. Pēc puslaika pārtraukuma pārsvaru palielināja Florians Kaincs. Savukārt vēlāk ar precīziem sitieniem izcēlās “Mainz 05” nigēriešu futbolists Taivo Avoniji un kamerūnietis Pjērs Kunde Malonga, panākot līdzsvaru uz tablo.

“Bayern” joprojām saglabā pirmo vietu turnīra tabulā un četru punktu pārsvaru pār tuvāko sekotāju Dortmundes “Borussia”. Trešajā vietā līgas kopvērtējumā atrodas Menhengladbahas “Borussia”.

Pēdējā šīs kārtas spēle tiks aizvadīta rīt, kad Brēmenes “Werder” uzņems Leverkūzenes “Bayer”.