“Levante” iztur “Real” mežonīgos uzbrukumus, sensacionāli uzvarot Madridē

20/10/2018 18:29

Spānijas futbola čempionāta 9. kārtas ietvaros “Karaliskais klubs” Madrides “Real” mājās ar 1:2 piekāpās “Levante” vienībai, tādējādi piedzīvojot trešo neveiksmi pēdējās četrās spēlēs.

Spēles sākums “Real” vienībai bija kā auksta duša – jau mača 13. minūtē rezultāts bija 2:0 “Levante” kluba labā. Rezultātu sestajā minūtē atklāja Hosē Moraless, kamēr pēc septiņām minūtēm Marti Rožērs realizēja 11 metru soda sitienu – 2:0.

Turpinājumā laukumā gan notika iepriekš paredzamais – “Real” pamatīgi iespieda “Levante” komandu savā laukuma pusē. Viesu autobuss gan bija ļoti izturīgs pret jebkādiem mājinieku centieniem to salauzt.

Par spīti milzīgam pārsvaram izdarītajos sitienos (16:2) “Levante” pirmo puslaiku izturēja un pārtraukumā abas komandas devās pie rezultāta 2:0.

Pēc pārtraukuma “Real” uzbrukumi nerimās, taču allaž vietā bija “Levante” masīvie aizsardzības vaļņi.

Mājiniekiem vienus vārtus atgūt gan izdevās, kad 72. minūtē precīzs bija brazīliešu malējais aizsargs Marselu (1:2). Arī noslēdzošajās minūtēs “Real” nemitīgi uzbruka, taču neizšķirtu izraut nespēja, piedzīvojot apkaunojošu neveiksmi ar 1:2.

Ar deviņās spēlēs izcīnītiem 14 punktiem “Real” kopvērtējumā ieņem piekto pozīciju. Tikmēr “Levante” ar 13 punktiem ir septītā.

Līdere ar 19 punktiem negaidīti ir Basku zemes klubs Vitorijas “Deportivo Alavés”.