Leverts par atklātajām veselības problēmām: Iespējams, ka maiņas darījums izglāba mani

20/01/2021 10:20

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Indianas “Pacers” spēlētājs Kariss Leverts pirmo reizi Ziemeļamerikas medijam ESPN komentējis atklātās veselības problēmas.

Jau vēstīts, ka Levertam veicot medicīniskās pārbaudes pirms pievienošanās jaunajam klubam, atklāts neliels veidojums nierēs. Viņš bija iespaidīgās Džeimsa Hārdena maiņas sastāvdaļa, kā rezultātā basketbolists tagad pievienojies “Pacers”, bet pretējā virzienā uz Hjūstonas “Rockets” devies Viktors Oladipo. Pirms pievienošanās Indianas komandai Levertam magnētiskā rezonanse uzrādījusi neplānotas veselības likstas.

Šobrīd Leverta prombūtnes laiks nav zināms, bet basketbolists izteicies, ka veselība noteikti ir svarīgaka par basketbolu. “Man nebija nekādu simptomu, es vienkārši aizvadīju mačus. Šosezon vēl nebiju izlaidis nevienu spēli un jutos 100% vesels,” atzina Leverts. “Tātad šis maiņas darījums atklāja un parādīja to, kas notiek manā ķermenī. Tāpēc es uz šo skatos no šīs puses un esmu pateicīgs, zinot, ka šī maiņa, iespējams, izglāba mani ilgtermiņā.”

“Man vissvarīgākais ir panākt, lai mans ķermenis būtu vesels un varētu dzīvot ilgu mūžu,” izteicās “Pacers” spēlētājs. “Domāju, ka tieši tas ir daudz nozīmīgāk par basketbolu. Skaidrs, ka vēlos spēlēt pēc iespējas ātrāk, jo esmu cīnītājs un man patīk spēlēt, bet vispirms ir jāpārliecinās par savu veselību. Šajā brīdī man nav atbildes, cik ilgu laiku šīs problēmas prasīs.”

Iepriekš sporta ārtsts Džese Morss atklāja, ka nesenākie nejaušie atklājumi nierēs bijuši galvenokārt onkocitomas, kas pārsvarā ir labdabīgi audzēji, taču viņš piebilda, ka šādi veidojumi var liecināt arī par ļaundabīgiem audzējiem. “Tie ir ārstējami un nav ļoti satraucoši, ja ir labdabīgi. Svarīgākais ir tas, cik liels ir šis veidojums – jo lielāks, jo nopietnākas var būt sekas. Parasti šie veidojumi ir divu veidu – viens, kas izskatās pēc bumbas un mazāka izmēra, kas izskatās pēc pupas.”

Pieslēgties

Dienas fokusā

03/03/2021 21:43

Avots: Timma pirms mača pret “Stelmet Enea” apvainojies un pametis arēnu

Krievijas basketbola kluba Maskavas apgabala “Khimki” basketbolists Jānis Timma nav piedalījies aizvadītajos divos mačos un tam iemesls esot personīgs aizvainojums uz treneriem par taktiskajām izvēlēm, liecina “Telegram” kanāla “Perehvat” informācija….