Lēvs: Nekritām panikā un nevienā brīdī nezaudējām sev ticību

Joakims Lēvs, sportazinas.com
foto: reuters.com

Vācijas futbola izlases galvenais treneris  pēc vakar kompensācijas laikā izrautās uzvaras pār Zviedrijas valstsvienību (2:1) norādīja, ka viņa vadītā komanda pēc nonākšanas iedzinējos nekrita panikā un nevienā brīdī nezaudēja cerību izcīnīt uzvaru.

”Man patika tas, ka mēs nesalūzām un nekritām panikā pēc ielaistajiem vārtiem,” atzina  Vācijas izlases galvenais treneris Lēvs. ”Runājām, ka aktīvi jāpārvieto bumbu un pašiem vairāk jākustas, lai zviedri sāktu nogurt un atstātu mums brīvās zonas. Mūsu taktika nostrādāja.”

”Otrajā puslaikā mēs pilnībā dominējām un izveidojām vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, taču nespējām tās realizēt. Mēs gan nevienā brīdī nezaudējām cerību un saglabājām komandas garu,” sacīja Lēvs. ”Tas mums palīdzēja ne tikai atspēlēties, bet arī uzvarēt. Protams, kompensācijas laikā gūtajos vārtos nelielu lomu nospēlēja arī veiksme, tomēr tas nebūtu noticis, ja mēs neticētu paši sev.”

Tāpat Vācijas izlases stūrmanis komentēja arī pretinieku neapmierinātību saistībā ar viņa trenera štāba žestiem spēles beigās. ”Zviedri nebija apmierināti ar mana treneru štāba žestiem spēles beigās? To ir dīvaini dzirdēt. Mēs bijām ļoti priecīgi par to, ka izrāvām uzvaru un jutāmies kā septītajās debesīs. Es neredzēju nekādus īpašus žestus.”

Arī uzvaru vāru autors neslēpa gandarījumu par izcīnīto uzvaru. ”Protams, es esmu laimīgs. Mums atkal bija sarežģīta spēle, bija problēmas, bet tas nav nekas neparasts, ja neizdodas gūt ātrus vārtus.”

”Mums bija daudzas labas iespējas, bet mēs tās diemžēl neizmantojām – šādos gadījumos bieži vien ir grūti līdz pat spēles beigām. Šī reize nebija izņēmums,” piebilda Kross. ”Tagad gan mēs noteikti esam laimīgi. Uzskatu, ka mēs bijām pelnījuši izcīnīt uzvaru pār Zviedriju un ceru, ka šis panākums mums palīdzēs turnīra turpinājumā.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par