LFF ārkārtas kongresā atbalsta leģionāru limita palielināšanu virslīgā

Latvijas Futbola federācijas (LFF) biedri ceturtdien ārkārtas kongresā nobalsoja par leģionāru limita palielināšanu virslīgā.

No 130 biedriem sanākušajiem par LFF valdes lēmuma atstāšanu spēkā balsoja 61 loceklis, pret bija 47, bet 20 atturējās, kamēr divi nepiedalījās.

Jau ziņots, ka septembra beigās valde nolēma, ka no 2020.gada sezonas virslīgā klubs laukumā vienlaicīgi varēs sūtīt astoņus ārvalstu futbolistus.

Valde nolēma, ka no 2020.gada virslīgā darbosies formula 8+3. Tas nozīmē, ka laukumā varēs vienlaicīgi atrasties ne vairāk kā astoņi ārvalstu spēlētāji un ka vismaz trim futbolistiem būs jābūt pašmāju.

LFF valdes balsojumā lēmums tika pieņemts, sešiem balsojot par un četriem pret šādu formulu. Par nobalsoja Vadims Direktorenko, Aleksandrs Isakovs, Guntis Blumbergs, Arturs Gaidels, Egons Brants un Anastasija Kučinska. Pret balsoja Kaspars Gorkšs, Arturs Zakreševskis, Jānis Engelis un Sergejs Kovaļovs.

“Daugavas” stadiona preses konferenču zālē šobrīd noris LFF ārkārtas kongress, kuru tiešraidē translē kanāls “Sportacentrs.com TV”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par