LFF atliek 24. aprīlī paredzēto kongresu

Edgars Pukinsks, Vadims Ļašenko, sportazinas.com
Edgars Pukinsks un Vadims Ļašenko | Foto: LFF

Latvijas Futbola federācijas () valde 3. aprīlī valstī noteiktā ārkārtējā stāvokļa ietekmē izskatīja atbalsta mehānismus federācijas biedriem krīzes radīto seko mazināšanai un uz nenoteiktu laiku atlika 24. aprīlī paredzētā kongresa norisi.

Gaidāmais LFF kongress, kurā paredzētas federācijas prezidenta, viceprezidentu, valdes locekļu un juridisko institūciju locekļu vēlēšanas, pārcelts uz pašlaik nenoteiktu laiku. LFF vērtēs kongresa organizēšanas iespējas atkarībā no tālākās valstī noteiktās ārkārtējās situācijas attīstības gaitas, paralēli turpinot izvērtēt iespējas kongresu kādā citā laikā organizēt attālinātā formā.

Ņemot vērā LFF kongresa pārcelšanu uz pašlaik nezināmu laiku, iepriekš noslēgto darba līgumu ar LFF ģenerālsekretāru Edgaru Pukinsku un nepieciešamību nodrošināt nepārtrauktu LFF administrācijas darbību, LFF valde lēma pagarināt darba līguma termiņu ar LFF ģenerālsekretāru uz nenoteiktu laiku, bet ne ilgāku par 15 dienām pēc 2020. gada vēlēšanu kongresa norises dienas.

Saskaņā ar LFF statūtiem federācijas valde un juridiskās institūcijas turpina darbu pašreizējā sastāvā līdz kongresa norisei.

Tāpat organizācijas valde iepazinās ar LFF rīcībā nonākušo informāciju, ka, neskatoties uz valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un noteiktajiem ierobežojumiem, atsevišķi LFF biedri organizējuši privātas treniņu aktivitātes ar spēlētāju dalību, neievērojot valstiska līmeņa instrukcijas.

LFF valde neatbalsta šāda veida gan valstisko institūciju, gan arī LFF rekomendāciju atklātu ignorēšanu un atkārtoti izsaka stingru rekomendāciju visiem LFF biedriem ievērot valstī noteiktos ierobežojumus un rekomendācijas ārkārtējās situācijas laikā.

LFF valde iepazinās ar federācijas 2019. gada finanšu pārskata auditēšanas gaitu un veiktajām darbībām, lai ņemtu vērā un praksē iedzīvinātu procesa gaitā saņemtās auditoru rekomendācijas. Oficiāls atzinums par pārskatu tiek gaidīts tuvākajā laikā.

Nākamā LFF valdes sēde paredzēta 8. aprīlī.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par