LFF biedri un federācija diskutēs par topošajiem jaunievedumiem statūtos

15/11/2019 11:02

Latvijas Futbola federācijas (LFF) biedri 19. novembrī pulcēsies kopīgā diskusijā ar federācijas vadību, apspriežot paredzētos jaunievedumus topošajos LFF statūtos, ziņo organizācija.

Diskusija no plkst. 16:00 norisināsies viesnīcā “Park Inn by Radisson Rīga, Valdemāra”, bet pēc diskusijas visi federācijas biedri aicināti klātienē apmeklēt Latvijas un Austrijas nacionālo izlašu spēli “Daugavas” stadionā.

Topošā LFF statūtu redakcija tiek veidota uz ilgstošu diskusiju pamata, to izstrādes procesā iesaistot gan LFF biedrus, gan speciālistus no Eiropas Futbola asociāciju savienības (UEFA) un Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA), kā arī iegūstot atzinumus no Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra. Dažādo pārrunu rezultātā iegūta jaunākā statūtu darba versija, par kuru tiks diskutēts 19. novembrī ar mērķi decembra vidū LFF ārkārtas kongresā apstiprināt statūtu jauno redakciju.

“Jauno LFF statūtu apstiprināšana līdz šīgada beigām ir vitāli svarīga gan no labas pārvaldības principu, gan organizācijas stabilitātes viedokļa. Nākamā gada aprīlī norisināsies LFF prezidenta un izpildinstitūcijas locekļu vēlēšanas, bet kandidātu pieteikšanās pēc šī procesa izziņošanas ilgs līdz šīgada beigām, tāpēc ir būtiski vēlēšanu procesu organizēt uz jauno statūtu pamata,” skaidro LFF ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks.

“Arī kontekstā ar LFF starptautisko partneru attiecībām statūtu izstrādes procesa veiksmīga noslēgšana ir svarīgs elements, lai mēs šajā izaicinājumiem bagātajā laikā no jauna pierādītu sevi kā mērķtiecīgu, progresīvi domājošu un atbildīgu organizāciju,” turpināja Pukinsks. “Paldies LFF biedriem par līdz šim pieliktajiem pūliņiem statūtu izstrādes procesā, un lai Latvijas izlases spēles dienā mums kopā izdodas auglīgi izdiskutēt plānotās izmaiņas! Atsevišķi paužu prieku arī par to, ka pēc diskusijas visi LFF biedri tiek aicināti īpašo viesu statusā vērot mūsu izlases pēdējo šīgada spēli, tādējādi stiprinot Latvijas futbola ģimenes kopības sajūtu.”

LFF

Pieslēgties

Dienas fokusā

Bobs Hārtlijs
26/07/2021 17:29

Hārtlijs pamet Latvijas hokeja izlases galvenā trenera amatu, zināms viņa aizvietotājs

Līdzšinējais Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs aizņemtības dēļ Kontinentālās hokeja līgās (KHL) komandā Omskas “Avangard” vairs nepildīs galvenā trenera funkcijas valstsvienībā, ziņo Latvijas Hokeja federācija (LHF). Viņa vietā…