LFF DK piespriež “Metta” komandai naudas sodu par neētiskiem izteikumiem

Metta, sportazinas.com
FK Metta | Foto: FK Metta

Latvijas Futbola federācijas Disciplinārlietu komisija (LFF DK) piespriedusi “Optibet” virslīgas komandai “Metta” naudas sodu par kluba pārstāvja neētiska rakstura izteikumiem Vugara Askerova virzienā.

Incidents notika pagājušajā piektdienā pēc spēles, kurā Vugara pārstāvētā “Daugavpils” viesos ar 1:0 uzvarēja “Metta” futbolistus.

“Metta” saņēmusi 350 eiro naudas sods par kluba pārstāvja Aleksandra Mihelsona izteikumiem Askerova virzienā.

Azerbaidžāņu futbolists Askerovs, kurš ilgstoši dzīvo Latvijā, ar sešiem gūtiem vārtiem ir turnīra rezultatīvākais spēlētājs.

Tikmēr diskvalifikāciju līdz 7.jūnijam un 280 eiro naudas sodu saņēmis “Metta” aizsargs Ņikita Kovaļonoks. Viņam sankcijas piespriestas, balstoties uz disciplinārlietu reglamenta pielikuma 19.5.punktu, kas paredz sodus par agresīvu izturēšanos pret spēlētājiem, tiesnešiem, oficiālām personām, skatītājiem un/vai par kautiņa izraisīšanu vai iesaistīšanos tajā un/vai par izteiktiem draudiem tiesnešiem un/vai par spļaušanu pretiniekam, oficiālām personām, skatītājiem.

Incidents notika trešdien pirmās līgas B turnīra spēlē, kurā piedalījās “Metta” un “Riga” dublieru komandas. Kovaļonoks šajā mačā guva vārtus, bet 77.minūtē tika noraidīts no laukuma. Kovaļonoks šosezon bijis laukumā deviņās no desmit virslīgas spēlēm, bet nākamie pieci dueļi viņam būs jāizlaiž, jo futbolists uz mēnesi diskvalificēts no visām LFF rīkotājām sacensībām.

Tāpat LFF DK lēmusi atcelt “Riga” aizsargam Felipem Brisolam piespriesto trīs spēļu diskvalifikāciju.

LFF DK lēmusi arī atstāt spēkā 2.maija lēmumu par brīdinājuma piemērošanu Jūrmalas “Spartaka” komandai. Divkārtējā Latvijas čempione tika brīdināta par neētiska rakstura publikāciju un izteikumiem par LFF licencētu tiesnesi Ivaru Cauni.

LFF Tiesnešu komiteja bija uzrakstījusi iesniegumu ar lūgumu atkārtoti izvērtēt “Spartaka” rīcību, bet LFF DK savu lēmumu nav mainījusi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par