LFF futbola stadiona projektam piesaistījusi potenciālo investoru no Tuvajiem Austrumiem

19/09/2023 16:50
Nokopēts
Tikšanās par futbola stadiona būvniecību

Latvijas Futbola federācijas (LFF) vadība kopā ar potenciālo investoru no Apvienotajiem Arābu Emirātiem 14. septembrī Rīgas domē tikās ar Rīgas domes priekšsēdētāju Vilni Ķirsi un pēc tam Latvijas Republikas Finanšu ministrijā ar finanšu ministru Arvilu Ašeradenu, lai pārrunātu iespējas Rīgā attīstīt sporta infrastruktūru, vēsta LFF.

“Rīga ir investoriem pievilcīga vieta, kas nostiprina savu lomu Baltijas valstu mērogā uzņēmējdarbībā, mobilitātē, tūrismā, kā arī sporta un kultūras pasākumu rīkošanā. Pateicoties dzelzceļa infrastruktūras “Rail Baltica” projektam, Rīga kļūs par Baltijā centrālo transporta mezglu ar savstarpēji savienotu dzelzceļa tīklu, lidostu un prāmju termināli, savukārt pašvaldības uzdevums ir radīt visus priekšnoteikumus un aktīvi līdzdarboties, lai investoru plānoto projektu realizācija notiktu raiti. Investīcijas sporta infrastruktūrā ir ar lielu pievienoto vērtību, jo ietver sevī potenciālu būtiski audzēt tūrisma aktivitāti Rīgā,” tikšanās laikā atzīmēja Rīgas domes priekšsēdētājs Vilni Ķirsis.

Apvienoto Arābu Emirātu uzņēmēja Muhameda Ali Alabara nodoms ir liela sporta stadiona un futbola laukuma izbūve, lai tajā varētu organizēt plaša mēroga starptautiskas sporta sacensības un kultūras pasākumus. Tikšanās mērķis bija saņemt Rīgas domes vadības atbalstu šāda stadiona izveidošanai un apstiprinājumu, ka pilsēta joprojām ir gatava sadarboties un atbalstīt projekta realizāciju. Tāpat, tikšanās Finanšu ministrijā bija ar mērķi, lai ministru iepazīstinātu ar potenciālo investoru, kuram ir interese attīstīt valsts nozīmes objektu.

“Katru dienu strādājam pie tā, lai virzītu Latvijas futbolu tuvāk sapnim par stadionu, kurā varētu pulcēties Latvijas futbola un sporta līdzjutēji. Šāda stadiona esamība ir ne tikai futbola, bet arī Latvijas izklaides dzīves un tūrisma attīstības nepieciešamība,” pārliecināts LFF prezidents Vadims Ļašenko.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.29
4.24
1.59
1.48
4.52
6.52
4.63
3.72
1.76
2.59
4.33
2.48
4
3
2.1
1.54
-
2.47
1.5
3.9
5.25
1.93
3.25
4.33
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām