LFF izsludina pieteikšanos VAR atkārtojumu operatoru apmācībām

04/10/2022 11:19
VAR operators

Latvijas Futbola federācija (LFF) video tiesnešu asistenta (VAR) ieviešanas projekta ietvaros izsludina konkursu VAR sistēmas atkārtojuma operatoru (AO) apmācībām, vēsta organizācija.

AO ir video atkārtojumu speciālists, kurš, izmantojot TV pārraides uzņemto un sagatavoto video materiālu, nodrošina tā kvalitatīvu demonstrēšanu futbola spēles video tiesnešiem (VAR un AVAR) ar mērķi labot spēles laukuma tiesnešu kļūdaini pieņemtos lēmumus, vēstīts LFF paziņojumā.

Starp AO pienākumiem tiek minēta LFF organizēto apmācību un sertifikācijas kursa iziešana šī gada novembrī un decembrī, spēlei nepieciešamās tehnikas sagatavošana atbilstoši prasībām, AO funkciju veikšana “Optibet Virslīgas” spēļu laikā, kā arī savu iemaņu un prasmju regulāra pilnveidošanja LFF un tās starptautisko partneru organizētajās apmācībās.

Prasības kandidātiem ir labas latviešu valodas un angļu valodas sarunvalodas prasmes, pamatzināšanas IT sistēmu lietošanā, priekšzināšanas futbola tiesāšanas jautājumos, kuras tiks uzskatīts par priekšrocību), ātras reaģēšanas, lēmuma pieņemšanas un informācijas apstrādes spējas augsta stresa situācijās, un nevainojama reputācija.

LFF piedāvā bezmaksas apmācības, AO funkciju izpildi “Optibet Virslīgas” čempionāta spēļu apkalpošanā, regulārus papildu ienākumus un iespēju savienot AO pienākumus ar pamata darbu un starptautiskas izaugsmes iespējas (apkalpot UEFA/FIFA spēles).

Plānotais AO apmācību periods ir no 2022. gada 13. novembra līdz 14. decembrim LFF biroja telpās un Rīgas futbola laukumos. Darba uzsākšana – sākot ar 2023. gada virslīgas sezonu.

Pieteikšanās AO atlasei iespējama līdz 2022. gada 21. oktobrim, nosūtot savu pieteikuma vēstuli (īsa motivācijas vēstule) un CV uz e-pasta adresi [email protected]. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar VAR Latvija projekta vadītāju Andri Treimani ([email protected]; +371 26305029). Ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti konkursa otrajai kārtai, sazināsimies personīgi.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas hokeja izlase
07/12/2022 14:36

Ar vairākiem potenciālajiem līderiem ierindā – nosaukts Latvijas izlases sastāvs decembra turnīram

Nosaukts Latvijas hokeja izlases sastāvs decembra pārbaudes turnīram Slovākijā, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF). Latvijas hokeja izlase no 16. līdz 17. decembrim Bratislavā piedalīsies trīs komandu kausa izcīņā. Harija Vītoliņa…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām