LFF prezidents par Kazakeviču: Mums Latvijā nav tik daudz treneru ar starptautisku pieredzi

06/12/2023 10:35
Nokopēts
Vadims Ļašenko

Latvijas futbola federācijas (LFF) prezidents Vadims Ļašenko sarunā ar “Latvijas Televīziju” komentējis izlases sniegumu Eiropas čempionāta kvalifikācijā un Daiņa Kazakeviča nākotni pie valstsvienības stūres.

“7. decembrī mums [LFF] būs tikšanās ar visu izlašu treneriem, kurā viņi atskaitīsies mums par padarīto. Gan Kazakevičs, gan visi jaunatnes izlašu treneri nāks pie mums, lai pastāstītu par turnīriem, un pēc tam valdes locekļi pieņems attiecīgu lēmumu, ko mēs darīsim nākotnē. Mums Latvijā nav tik daudz treneru ar starptautisku pieredzi. Tajā [trenera] kontekstā visi atceramies, kāpēc mēs tā izdarījām.

Mēs bijām kvalifikācijā uz Kataru [Pasaules kausu], kur ļoti cienīgi nospēlējām to ciklu – pret Turciju 3:3 izbraukumā, mājās “Daugavas” stadionā zaudējām 1:2 tikai 97. minūtē, kad tiesnesis nozīmēja pendeli. Ar Nīderlandi 0:1, ar Norvēģiju 0:0. Protams, tas viss iedvesmo dot pārliecību trenerim un visai komandai. Tas bija signāls, un mūsu puiši uzvarēja Nāciju līgas D grupā,” pērn veikto līguma pagarināšanu ar Kazakeviču komentē Ļašenko.

“Jebkuram trenerim vajag vienmēr saprast, ka kādu dienu pienāks brīdis, kad viņam būs jāpamet nacionālā izlase. Nekas nav mūžīgs, arī spēlētājiem tas ir saprotams. Tas ir sports. Sporta direktora amats ir, kā mēs sakām, maratonists, kurš ilgtermiņā skatās stratēģiski uz jautājumu. Tomēr trenera amats, es uzskatu, ir kā sprinterim – vajag parādīt rezultātu ļoti operatīvi un ātri. Manuprāt, Dainis ir ļoti loģisks cilvēks un viņš to ļoti labi saprot,” teica LFF prezidents.

 

 

Komentāri

 • Anonymous
  20/12/2023 17:09

  kaut kāds vājprāts, komanda atrodas uz uz pasa okeāna dibene , tulīt nogrims un auns , kurs pie stūres Kazakevičsdivus labakos, vajadzīgakos uz to brīdi noliek malā…..te ir pamatotas aizdomas ka Kazakevičs ir kāda dienesta aģents..tie nav smiekli, tā ir speciali apdomata rīcība atdota spele Rigā

 • Anonymous
  20/12/2023 17:10

  un ļaščenko līdzdalībnieks

 • Anonymous
  20/12/2023 17:13

  ļaščenko nav nekāds futbola specialists, vienkārši gribēja gorkša vietu aizņemt

Komentāri ir slēgti

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām